e
sv

Barış Atay Kürt Müdür?

Oyuncu ve Atatürkçü fikirleri ile öne çıkan Barış Atay, son dönemlerde Hdpden seçime gireceğini açıklayınca, seçmenler tarafından Barış Atay Kimdir? sorularının sorulmasına neden oldu. Hdpli seçmenler Barış Atay Kürt Müdür? soruları ile barış atayın kürtlük kimliğini öğrenmek istiyorlar.
Barış Atay Kimdir
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyuncu ve Atatürkçü fikirleri ile öne çıkan Barış Atay, son dönemlerde Hdpden seçime gireceğini açıklayınca, seçmenler tarafından Barış Atay Kimdir? sorularının sorulmasına neden oldu. Hdpli seçmenler Barış Atay Kürt Müdür? soruları ile barış atayın kürtlük kimliğini öğrenmek istiyorlar. Kendisini Sosyalist ve Kemalist olarak medyada yansıtan Barış Aday’ın Hdp gibi Kürt tabanının olayları ile ayakta kalan bir partiden aday olması şimdiden Hdp seçmenleri tarafındna sorgulanıp, barış atayın kürtlükle alakası aranmaktadır.

Barış Atay Hdpden milletvekili adaylığını açıklarken, Barış Atay hangi ilden adaydır sorularınında merak içinde kaldığını bilmekteyiz. Barış Atayın hdp vekil adaylığı hakkında yazacaklarımız kısa olacağı için herşeyin tam netleştiği esnada detaylı bir yazı yayınlamayı düşünüyoruz. Böylece Barış Atay Kimdir? soruları ile beraber Barış Atay Nerelidir? ve Barış Atay Hangi Partiden aday oldu sorularına cevap vermiş olacağız.

Barış Atay Kimdir

Barış Atay Kürt Müdür

Barış Atay Kimdir?

Barış Atay geçenlerde twitter hesabında yazdıklarından ötürü tutuklanmıştı. Hemen akabinde Barış Atay Hdp’den adaylığını açıklamaya çalışmış ve Hdpden aday olan türkler arasında yer edinmiştir. Hdpden aday olan ünlüler arasında da bir konuma sahip olan Barış Atay’ın gerçekten kürt olduğunu düşünmüyoruz. Barış Atay Kürt müdür? sorularını merak eden ziyaretçilerimiz böylece Barış Atay hakkında detaylar elde etmiş olurlar.

Barış Atay’ın aldığı cezalar kamuoyunda ses çıkarırken halk arasında büyük yankı göstermişti. Özellikle son günlerde attığı twitlerden dolayı cezaevine dahi girmesine neden olunmuştu.

 

 

 • Ayla
  3 sene önce

  Kesinlikle Kürt değildir

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Barış Atay Kürt Müdür?