e
sv

Ece Ronay Hayatı Kimdir(Kürt Mü)

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil olayının ardından bir çok kişi Ece Ronay Hayatı hakkında bilgilere ulaşmak istemiştir. Bundan dolayı Ece Ronay Kürt mü? Ece Ronay kimdir gibi soruların cevaplarına bu makalemizde yer vereceğiz.
ece ronay hayatı nereli
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ece Ronay’ın hayatı hakkında bilgiler öğrenmek isteyenler için Ece Ronay Hayatı Kimdir(Kürt Mü) makalemiz ile Ece Ronay ne okudu, Ece Ronay Kürt mü gibi bir çok soruya cevap bulabileceksiniz. Bu makalemizde Ece Ronayın eğitim hayatı, okuduğu bölüm gibi ünlü fenomen hakkında kısaca her şeye ulaşabileceksiniz. Gelin Ece Ronay kimdir? beraber öğrenelim.

Ece Ronay Hayatı Kimdir(Kürt Mü)

Ece Ronay kimdir hayatı oldukça merak edilmiştir. İnstagram fenomeni olan Ece Ronay sonrasında çıkardığı şarkılarla oldukça izlenme alarak, geniş kitlelere hitap etmiştir. Ece Ronay Diyarbakır 17 kasım 1991 doğumludur. İnstagram da 1,1 milyon takipçisi olan Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’in kendisini mesaj yoluyla taciz ettiğini ispat niteliğinde mesajlarını paylaşmıştır. Ece Ronay üniversiteyi Beslenme ve Diyetik Bölümünden mezun olarak bitirmiştir. Genç fenomen Mehmet Ali Erbil konusuyla ilgili hem cins ve meslektaşlarından oldukça destek almıştır. You tube üzerinden ‘Git Çatla’ şarkısı trendler arasında 1. Sıraya yerleşirken Karpuz isimli şarkısı da 76 milyon kez izlenmiş ve dinlenmiştir. Ece Ronay’ın ilk tanınması tik tok videoları ile olmuştur.

Ece Ronay Hayatı

Ece Ronay hayatı oldukça merak edilirken kendisiyle ilgili bilinmeyenlerle oldukça merak uyandırmıştır. Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajı ifşa ederek gündem olmuştur. Mehmet Ali Erbil bu suçlamaları kabul etmeyip, Ece Ronay’ın nişanlısıyla yemek yemiştir. Bu yemek ikili arasında olumlu sonuçlanırken Ece Ronay nişanı atmıştır. Bu nişanı atma sebebi ise yapılan özrünü hiçbir anlam ifade etmediğini söyleyerek bunu sosyal medya üzerinden paylaşmıştır. Mehmet Ali Erbil özrünü kamuoyundan dilemiştir. Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’in asistanı tarafından da 50 bin TL para teklifinde bulunduğunu söylemiştir. Bunu kabul etmeyen Ece Ronay Mehmet Ali Erbil için yılların kurdu şeklinde ifade de bulunmuştur. Asistanın da bu işlerde gayet başarılı olduğunu söyleyen Ece Ronay konuyu mahkemeye de taşımıştır.

Ece Ronay Ne Okudu

Ece Onayın eğitim hayatını anlatmadan onun hakkında bilgiler vermek eksik kalacaktır. Ece Ronay hakkında bilgiler elde etmek isteyen kişilerin sık sordukları sorulardan biri de Ece Ronay Ne Okudu? sorusu olmuştur. Bu soruyu araştırdığımızda Ece Ronay’ın üniversite okuduğunu ve Sanko Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olduğunu görmekteyiz.

Ece Ronay Hayatı çocuk esirgeme kurumunda da yaşamıştır. Aile içinde yaşadığı şiddetler sonrasında polislerin gelmesiyle çocuk esirgeme kurumuna kendi isteği ile alınmıştır. Sonrasında da anneannesiyle yaşamıştır. Anneannesinin evinden de kaçtığını söyleyen Ece Ronay sonrasında İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. Bunları da yine sorulan sorular üzerine bir röportajın da kendisi ifade de bulunmuştur. Yaşadığı çocukluğu erkek kardeşinin engelli olmasından sonra kötüye gittiğini de ifade eder. Kendi ayakları üzerinde durmayı ve kimseye muhtaç olmadan yaşamayı isteyerek başarılı bir fenomen olan Ece Ronay Tik Tok la ilk ününe kavuşan fenomenler arasındadır.

Ece Ronay Nereli

Ece Ronay nereli sorusu onun popülerliği ile oldukça merak edilen bir konu olmuştur. Ece Ronay Diyarbakır doğumludur. Kendisi instagram, tik tok ve you tube gibi mecralardan oldukça fazla tıklanma alarak tanınan bir genç kadın fenomenlerdendir. Çıkardığı şarkılarla da beğeni almasıyla ünü artmıştır. Kendisinin Mehmet Ali Erbil’in taciz etmesiyle gündem olurken hakkını gerekli hukuki işlemlerle arama yoluna başvurmuştur. Genç fenomen oldukça cesur bir tavırla Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı ‘bu gece sizinle uyumak istiyorum’ mesajını sosyal medya üzerinden paylaşmıştır. Sonrasın da Mehmet Ali Erbil’in kendisini arayarak hastayım ve çok üzüldüğünü ifade eden konuşması sonrası Mehmet Ali Erbil’e karşı yumuşamasını sağlamıştır.

Ece Ronay Olayı Ne?

Ece Ronay Hayatı makalemizin devamında Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’in konumuna ve durumuna saygı gösterdiği için bu konuşma kendisini de üzerek olayı kapatmak istemiştir. Sonrasında Mehmet Ali Erbil’in yine attığı mesajlar üzerine konu farklı boyutlara ulaşmıştır. Genç fenemon gerekli açıklamaları sosyal medya üzerinden açık şekilde yapmıştır. Mahkemeye başvuran Ece Ronay Mehmet Ali Erbil için yaşana olay sonrasında iki ay tedbir kararı aldırmıştır. Ece Ronay Mehmet Ali Erbil’le yemek yiyen nişanlısına ‘erkekler anlaşmışlar’ ifadesinden sonra ‘artık nişanlım değil’ demiştir. Gün geçtikçe ünlenen Ece Ronay bu olay sonrasın da destek mesajları almış ve haklı olduğunu savunan çok kişi olmuştur.

ece ronay hayatı nereli

ece ronayın hayatı

Ece Ronay Diyarbakırlı mı?

Ece Ronay Kürt mü sorusu da genç fenomen için merak edilen konular arasındadır. Ece Ronay Diyarbakırlı kürttür. Kendisi de bunu ifade ederek ‘Diyarbakırlım inanmıyorlar, napayım koynum da karpuzla mı gezeyim’ demiştir. Ece Ronay ailesi ile birlikte yaşamazken babasından şiddet gördüğü için evini terk etmiştir. Ece Ronay yaşadığı olay sonrası kendisini hayatta tutan ona atılan destek mesajları olduğunu söylemiştir. Tek başına yaşadığı için kendisini korumak için sürekli delil toplamak zorunda kaldığını ve kendisinden başka kimsenin de kendisi için mücadele etmeyeceğini vurgular. Kaybedecek bir şeyi olmadığı için bu kadar cesaret gösterdiğini de söylemiştir. Ece Ronay’ın sevilen ve yüksek tıklanma alan şarkıları ise; Baba Yorgun, Git Çatla, Şiki Şiki, Karpuz, Boş Yapma, Hıyar ve Karamela şarkılarıdır.

Ece Ronay Kürt mü

Ece Ronay yaşadığı aile içinde de şiddeti de anlattığı farklı mecralarda olmuştur. Ece Ronay bir röportajında sorulan sorulara cevap olarak ‘benim öz ailem yok, sosyal medya benim ailem karşılıksız sevgi göstermeleri benim onları aile olarak görmemi sağladı’ demiştir. Ece Ronay okul hayatında da başarılı olmuş ve birinci olduğu okul dönemleri de olmuştur. Kendisiyle ilgili bilinmeyenlerin de olması kendisine olan meraklı soruları art arda getirmiştir. Bunları da cevaplayan Ece Ronay sorunlu bir ergenlik yaşadığını anlatmış ve engelli bir erkek kardeşinin olması nedeniyle aile içinde gördüğü olumsuz durumlar çoğalmıştır. Ece Ronay Hayatı hakkında bilgiler verdikten sonra Kürt Ünlüler üzerine yazmış olduğumuz diğer yazılarımız için sitemizin arama kısmını kullanabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ece Ronay Hayatı Kimdir(Kürt Mü)