e
sv

Survivor Adem Kılıççı Kürt Mü?

Survivor son bölümlerinde Kürtçe sözlerle öne çıkan Adem Kılıççı'nın ırkını merak edenler için Survivor Adem Kılıççı Kürt Mü? makalemizle sizlerleyiz. Bu makalemizde Survivor Adem Kılıççı'nın hayatı yerine daha çok onun kürtlük konusunu ele alacağız, zira Adem Kılıççı Kimdir? gibi soruları zaten nette kolayca bulmanız mümkündür fakat onun Kürtlük alanındaki sözlerini bulmanız çok zordur.
Survivor Adem Kılıççı Kürt Mü
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Survivor son bölümlerinde Kürtçe sözlerle öne çıkan Adem Kılıççı’nın ırkını merak edenler için Survivor Adem Kılıççı Kürt Mü? makalemizle sizlerleyiz. Bu makalemizde Survivor Adem Kılıççı’nın hayatı yerine daha çok onun kürtlük konusunu ele alacağız, zira Adem Kılıççı Kimdir? gibi soruları zaten nette kolayca bulmanız mümkündür fakat onun Kürtlük alanındaki sözlerini bulmanız çok zordur. Daha önce makalelerimiz de survivor oyuncularından olan Cumali Akgül hakkında da Cumali Akgül Kürt müdür? makalemizle sizleri bilgilendirmiştik. Bugün aynı şekilde bu kez Adem Akgül hakkında yazıp konuşacağız.

Adem Akgül bir diğer survivor oyuncusu olan Cumali Akgül gibi Ağrı’lıdır. Ağrının yoğunlukla Kürt bölgesi olmasından ötürü Adem Kılıççının da Kürt olduğunu söylemek doğru olacaktır. Adem Kılıççı’nın bizatihi komşularının yaptıkları açıklamalara baktığımızda kendisinin Kürt olduğunu belirtmişlerdir. Adem Kılıççı’nın kürtlüğünün ön plana çıkmasının nedeni Survivorda Kürtçe konuşmalardan ötürü böyle bir konu gündeme düşmüştür. Survivor oyuncularının kürtçe konuşmaları ara ara izleyiciler arasında beğeni ile takip edilirken Kürtçe konuşan ünlülerin ırklarını merak edip öğrenmeleri de her zaman akıllarda soru işareti olarak kalmıştır.

Adem Kılıççı Kürtçe Konuşması

İşte bizlerde bu merakı gidermek adına bu paylaşımı yapmak istedik, paylaşımımızın survivorda oynayan kürt oyuncular özelliği taşımasından ötürü kürtçe bilen ünlüleri de böylece tanımış olacaksınız. Aslında iyi bir araştırılma yapıldığında Türkiyede yaşayan kürt ünlülerin sayılarının ciddi oranda olacağı görülecektir, fakat bu konuda yeterli bir araştırma olmadığı için ve çoğu ünlü asimile olduğu için Kürtçe konuşan ünlü sayısı az olup, kürt olduğu bilinen ünlülerde pek bilinmemektedirler. Daha doğrusu Kürtlük alanında pek bilinmeyip tanınmamaktadırlar.

Survivor Adem Kılıççı Kürt Mü

Survivor Adem Kılıççı Kürt Mü

Adem Kılıççı Twitter Kürtçe

Adem kılıççı’nın kürtlük alanında ki özelliğini anlattıktan sonra bu başlığımızda ise Adem Kılıçı’nın bizzat attığı twitler ile sevenleriniin onun üzerine atmış olduğu twitleri sizlerle paylaşacağız. Bilindiği üzere Adem Kılıççı sık sık sosyal medyada kürt olmasından ötürü ergenler tarafından terörist muamelesi ile karşı karşıya getirilip bir sözlü saldırıya uğramaktadır. En son kendi twitter hesabın da şu twiti paylaşmıştı;

Kürt oldum,Türk oldum,Alevi oldum Çerkez oldum.Beni her sey ettnz ama bana asla terörist diyemezsiniz.okullar açılsada kurtulsam sizden 🙂

Şimdi ise Adem Kılıççı’nın Kürtçe konuşması hakkında twit atan kullanıcıların twitlerini sizlerle paylaşacağız.

Mesele Kürt veya türk olmak değildir,mesele zihniyettir. Adem kılıççı siz evinizde yatarken ülkesi için kanını akıtmış bayrağımızı temsil etmistir.soruyorum bunu söyleyen itlere sizin destekledikleriniz ne yaptı ülkesi için. Adem bildiğim kadarıyla da göçmen.


Türkiye’nin her yeri birdir Doğu-Batı fark etmez. Doğulu insanları Kürt ilan etmek de sizin cahilliğinizdendir. Ben de Erzurumluyum, Adem‘le hemşeriyim ama ikimiz de Kürt değiliz hem Kürt olsak ne olur ki önce “insan” olalım emin olun bu daha önemli


Survivor’da kimse Türklüğü veya Kürtlüğü temsil etmeye gitmiyor. Herkes orda kendisi için savaş vermeye gidiyor. Bir yarışmayı türk-kürt mevzusuna getirip ırkçılık yapacak kadar iğrençleşebiliyorsunuz YAZIK ! Bu arada Adem Kılıççı Kürt değildir bilginize.


Adem Kılıççı bnm bildiğim Kürt deil hem olsada öyle Kürte can kurban bee.. kendini beğenmiş şımarık dünkü çocukları bayrağımızı gururla dalgalandırmış Adamın karekökü Adem ‘e karşı ırkçılık katarak savunmaya geçiyorsunuz şeref yoksunları..


Eğerki kim ademe o yakıştırmaları yapıyorsa şerefsizdir ha diğer konudada türk kürt ayırt etmem ama baba tarafından kafkaslardan göçen türk anne tarafıda benim hemşerim erzurumlu dadaşdır bilmeden iftira atmayın.


 

Survivor Adem Kılıççı Kürt Mü? başlıklı makalemizin sonuna gelirken Survivor Sema Kimdir? sorusunu merak edenler survivorkimkazandi.com sitesinden sorunun cevabına ulaşabilirler.

Sıradaki içerik:

Survivor Adem Kılıççı Kürt Mü?