e
sv

Batman Kutlu Doğum Miting Etkinlik Tarihi 2018

Bilindiği üzere Peygamber Sevdalıları platformu sadece mitingler değil aynı şekilde Kdss adıyla Kutlu Doğum Siyer Sınavlarını da düzenlemektedir. Peygamber sevdalıları siyer sınavı 2018 kazananları da bu etkinliklerde açıklanmaktadır.
batman kutlu doğum miting etkinlik tarihi 2018
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Peygamber sevdalıları platformu tarafından düzenlenen mitinglerin tarihlerini yayınladığımız sitemizde bugün Batman Kutlu Doğum Miting Etkinlik Tarihi 2018 başlığı adı altında batman kutlu doğum mitingi tarihini sizlerle paylaşacağız. Daha önceki makalemizde Diyarbakır Kutlu Doğum Mitingi Tarihlerini paylaştığımızı belirtmek istiyoruz. Sırasıyla Van kutlu doğum miting tarihleri, Mersin kutlu doğum mitin tarihleri, Adana kutlu doğum miting tarihlerini paylaşacağız.

Bu yıl peygamber sevdalıları platformu “Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” adıyla kutlu doğum mitingleri düzenleyeceklerini açıklamışlardı. Bu mitinglerden önce platform tarafından eski yıllarda olduğu gibi bu yılda ücretsiz islami kitapların dağıtılacağı duyurulmuştu. Bu yıl ki dağıtılan kitap birer hadis kitabını oluşturmaktadır. Platform yapacağı hizmetlere şimdiden start vermeye başlamıştır.

Peygamber sevdalıları 2018 tarihinde düzenleyeceği batman kutlu doğum mitingleri halk tarafından coşkuyla yad edilmektedir. Peygamber sevdalıları platformu tarafından her yıl düzenlenen bu etkinlikler halk tarafından rağbet görüp yüzbinlerce insanın kardeşlik çatısı ile bir araya gelmelerine vesile olmuştur.

Türkiyede en kalabalık islami mitingler arasında yer alan bu etkinlikler, gerek yurt içi gerekse de yurt dışındaki konuklar ile daha bir feyizli hale getirilmektedir. Kutlu doğum haftası 2018 olması nedeni ile düzenlenen bu etkinlikler çeşitli salavat ve kuran hatimleri ile daha bir maneviyat kazanmaktadır.

Bilindiği üzere Peygamber Sevdalıları platformu sadece mitingler değil aynı şekilde Kdss adıyla Kutlu Doğum Siyer Sınavlarını da düzenlemektedir. Peygamber sevdalıları siyer sınavı 2018 kazananları da bu etkinliklerde açıklanmaktadır. Ve Peygamber sevdalıları ödülleri kazanan kişilere verilmektedir.

Kutlu Doğum Mitingi Canlı Yayın İzle

Batman Kutlu Doğum Miting Etkinlik Tarihi 2018 başlıklı makalemize devam ederken Kutlu doğum mitinglerini canlı yayınlayan tv kanalları arasında özellikle Rehber Tv ve Kudüs Tv öne çıkmaktadır. Diyarbakır kutlu doğumunu canlı izle diye arama yapan kullanıcılarımız veya Batman kutlu doğumunu canlı yayınla izle diye arayan ziyaretçilerimiz bu iki tv kanalı vesilesi ile o manevi ortamı evlerinin içinde de hissedebilirler.

Bu kanallardan kutlu doğum etkinliklerini izlemek için, Rehber Tv frekans bilgileri’ni bilmekte yarar vardır, veya aynı şekilde Kudüs Tv frekans bilgileri’ni de bilmekte yarar vardır. Rehber veya Kudüs tv frekanslarını bilen kişiler bu ayarlar çerçevesinde kanalları kendi telebvizyonlarına ekleyebilirler.

Bizlerde bu vesile ile önümüzdeki günlerde Rehber Tv Frekans bilgilerini paylaşacağımızı burdan belirtmek isteriz. Sadece Rehber Tv değil aynı şekilde Kudüs Tv Frekans Bilgilerini de sitemizde paylaşacağız. Bu vesile ile bu kutlu günü kendi evlerinizde dahi hissetmenize vesile olmaya çalışacağız.

Batman Kutlu Doğum Miting Etkinlik Tarihi 2018 başlıklı makalemizin devamında inşellah Batman kutlu doğum tarihlerini de açıklayarak makalemizi sonlandıracağız.

2018 Batman Kutlu Doğum Miting Etkinlik Tarihi: 15 Nisan 2018

Bilindiği üzere önceki makalelerimizde Diyarbakır Kutlu Doğum Mitinlerinin tarihlerini sizlerle paylaşmıştık. Batman Kutlu Doğum Miting Etkinlik Tarihi 2018 başlıklı makalemizde ise bu kez Batman Kutlu Doğum Miting tarihlerini sizlerle paylaşacağız.

Üstede belirtiğimiz şekilde Peygamber Sevdalıları tarafından düzenlenen batman kutlu doğum miting tarihleri 15 Nisan 2018 olarak kayıtlara geçmektedir. Peygamber sevdalıları platformu tarafından şimdiden büyük bir coşku ile hazırlıklara başlanılmıştır. Diyarbakır Kutlu doğumuna katılan sanatçılar ile Batman kutlu doğumuna katılan konuklar şimdiden ayarlanmış olup, miting gününde peygamber sevdalıları ilahileri eşliğinde yeni ilahiler de seslendirilecektir.

Kutlu doğum programı örneğini arayan kişiler bu vesile ile peygamber sevdalıları etkinliklerini takip edip, onların oluşturdukları programlara bakarak örnek kutlu doğum etkinliklerine ulaşabilirler.

******************************************************

İLGİLİ YAZILAR: 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Batman Kutlu Doğum Miting Etkinlik Tarihi 2018