e
sv

Ömer Faruk Gergerlioğlu Kürt Mü? Nereli? Kimdir?

ömer faruk gergerlioğlu nerelidir?
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun tutuklanmasının ardından Ömer Faruk Gergerlioğlu Kürt Mü? Nereli? Kimdir? soruları sosyal medyada sıklıkla sorulmaya başladı. Ömer Faruk Gergelioğlu hakkında bilinmeyenleri merak edenler özellikle onun ırkını merak etmekte ve Ömer Faruk Gergelioğlu ırkı nedir? diyerek çeşitli sorular sormaktadırlar. Bizlerde Ömer Faruk Gergelioğlu Kimdir? sorusunu kendimize sorarak onun hakkındaki tüm detayları araştırıp sizlerle paylaşmak istedik.

Bu yazımız sayesinde Ömer Faruk Gergelioğlu hakkında bilgiler elde edebilir ve böylece Ömer Faruk Gergelioğlu kürt müdür? sorusunun cevabını da öğrenmiş olacaksınız.

Ömer Faruk Gergerlioğlu Kürt Mü? Nereli? Kimdir?

Öncellikle Ömer Faruk Gergerlioğlu Kimdir sorusunu sorarak makalemize başlayalım. Ömer Faruk Gergerlioğlu, 1965 yılında Ispartanın Şarkikaraağaç ilçesinde hayata gözlerini açmıştır. Lise eğitimini Bursa İmam Hatip Lisesi ve üniversite eğitimini de Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Batıdan doğuya ülkenin bir çok ilinde görev yaptıktan sonra Süreyyapaşa Göğüs Hastanesinde Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz görevini yapmaya başladı. 2000 yılından beri İzmit Seka Devlet Hastanesinde uzman doktor olarak çalışmaya başlamıştır. Kocaeli ilinde MAZLUMDER Kocaeli Şube Başkanlığı ve Genel Başkanlığına seçilerek buralarda uzun süre insan hakları üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Bir çok STK ve platformlarda aktif şekilde yer alıp çeşitli hizmetler gerçekleştirmiştir.

ömer faruk gergerlioğlu nerelidir?

ömer faruk gergerlioğlu kimdir?

Ömer Faruk Gergerlioğlu Kürt Mü?

Ömer faruk gergerlioğlu kürt mü soruları sorulmaya devam ederken kendisi bu sorunun cevabını twitter hesabında paylaşmıştır. Twitterda paylaşmış olduğu videoda Ömer Faruk Gergerlioğlunun ırkı nedir? sorusuna onun kendi ağzından cevap verebiliriz. Onun açıklamalarının dışında Ömer Faruk Gergerlioğlunun çocukları da sosyal medyada onun ırkı hakkında bilgiler vermiştir. Ömer Faruk Gergerlioğlunun çocukları var mı? sorusuna da bir sonraki makalemizde yer vereceğiz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ömer Faruk Gergerlioğlu Kürt Mü? Nereli? Kimdir?