e
sv

Drogba Formalı Kürt Çocuğu

kürt kavgaları
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Metropol şehirlerde yaşayıp genelde drogba forması giyen Drogba Formalı Kürt kekoları bir çok kesim tarafından tuhaf karşılanmaktadırlar. Genellikle kısa boylu esmer Kürt gençleri tarafından drogba forması giyilirken bu tür kişiler sosyal medyada da ilgi odağı haline gelmişlerdir. Bir olayda kavga ve dayak öne çıkarken genellikle kişiler Drogba forması giyen Kürt gençlerini öne çıkarmaktadırlar.

Dayaktan Kurtulma Yolları

Kürt kekoları tarafından dayak yiyen kişiler sosyal medyada Dayaktan Kurtulma Yolları adı altında alternatifler arayıp dayaktan nasıl kurtulabilirim? diyerek arayış içine girmektedirler. Dayaktan kurtulmak isteyen kişilere karşı sosyal medyada verilen tavsiyelerin başında Kürt Formalı Kürt gençleri ile arkadaşlık kurma tavsiye edilmektedir. Kürt kekolarının kavgaları bu noktada çok önemli olmaktadır.

kürt kavgaları

kürt kekolar

Drogba forması giyen kürtler yazımız hakkında daha fazla bilgi vermek isterdik ama bu konuda yeterince detay olmadığı için genellikle twitterdaki komik twitlerden faydalanarak bu yazıyı hazırladık. Sizlerde sokakta, caddede veya herhangi bir yerde köşe başlarında her an drogba forması giyen esmer kürt gençleri ile karşılaşabilirsiniz.

Drogba Formalı Kürt

Kürt kekolarının en çok tercih edilen kıyafetleri de şüphesiz adidas ve formalar oluyor. Kürt keko kıyafetleri arasında sıklıkla fosforlu adidas ayakkabıları yer alırken ayrıca keko elbiseleri de popüler bir hal almış durumda. Keko kıyafetleri bir çok insanda sırıtırken aslında bazılarına ise çok yakışmakta ve keko olmayan kişiler bile artık bu modaya özenip keko elbiselerini almaktadırlar.

Drogba Formalı Kürt Çocuğu

Ayan kıyafetleri veya ayan elbiseleri olarak da bilinen bu tür kıyafetler genellikle adidas ayakkabı, bol paçalı pantolon ve drogba forması olarak yer alıyor. Drogba Formalı Kürt gençleri bu üç kombinle şık görünüm elde etmektedirler.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Drogba Formalı Kürt Çocuğu