e
sv

Anne Marie Rockabye ve Cizreli Mehmet’in Düeti Montaj Çıktı

cizreli mehmet ve anne marie
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cizre’li Mehmet Ali Şolan ile düet yapan dünyaca ünlü şarkıcı Anne Maria Rockabye’nin yıllardır aynı kostüm, jest ve mimikler ile düet yapması yaptığı düetlerinin montaj olduğu ortaya çıktı..

 

Dünyanın 4 bir yanından gelen kullanıcıların birleşip kendi aralarında düet yapmalarına olanak sağlayan Smule adlı telefon uygulaması bazı kullanıcılar tarafından istismar aracına dönüştürüldüğü iddia edildi.

 

Bir çok ünlü sanatçının hayranlarıyla düet yapmasına olanak sağlayan ve milyonlarca kullanıcının birbirleri ile canlı olarak müzik yayınına imkan sağlayan Smule adlı programın son dönemlerde ücretli hale gelmesi ile hile yoluna gittiği gözlemlendi.

 

Programın ücretli hale gelmesi ile sırf daha fazla gelir elde etmek için dünyaca tanınan sanatçılara yönelik montajlı özel videolar hazırlanıp, sanki karşıdaki kişi ile bire bir düet yapılıyormuş gibi bir hava sergileniyor.

Cizre’li Mehmet Ali Şolan’un İngiliz şarkıcı Anne Marie ile yaptığı düetten sonra daha çok popüler olan Smule programının milyonlarca kullanıcıyı kandırdığı ortaya çıktı.

 

Daha önce aynı jest, mimik ve kıyafetlerle 100’lerce farklı kişiye düet yapan Anne Marie‘ye ait düetin bir video kaydı olduğu ve 100’lerce kişinin bu şekilde kandırıldığı ortaya çıktı.

 

İşte Anne Maire’nin montaj olduğu öne sürülen düeti ve kandırdığı birkaç Smule kullanıcısı 🙂

anne marie rockabye ve cizreli mehmetin düeti montaj çıktı
cizreli mehmet ve annemarie

cizreli mehmet düet
cizreli mehmetin düeti

3.13 Dakika aralığındaki görüntülerin ekran görüntüsü, Hepsinde Anne Marie’nin kıyafet ve mimikleri aynı duruyor bu bir tesadüf olmasa gerek 🙂

smule cizreli mehmet

 

cizreli mehmet
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Anne Marie Rockabye ve Cizreli Mehmet’in Düeti Montaj Çıktı