e
sv

Kemal Kılıçdaroğlu Kürt Mü

Kemal Kılıçdaroğlunun kökenini merak edenler için ele aldığımız Kemal Kılıçdaroğlu Kürt Mü yazımızda Kemal Kılıçdaroğlu alevi mi yoksa kürt mü hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.
kemal kılıçdaroğlu türk mü
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Belirli aralıklarla Kürt Siyasetçiler üzerine yazmış olduğumuz yazılarımızda bugün Kemal Kılıçdaroğlu Kürt Mü makalesini ele alacağız. Bu yazımızda Kemal Kılıçdaroğlu Alevi mi?, Kemal Kılıçdaroğlu nereli ve Kemal Kılıçdaroğlunun memleketi hakkında bilgiler vereceğiz. Yapmış olduğu açıklamalarla gündeme gelen CHP’nin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu bir çok kişi Kemal Kılıçdaroğlu alevi midir? sorusuyla alevi olduğunu düşünmektedir. Hep beraber Kemal Kılıçdaroğlunun ırkının ne olduğunu gelin öğrenelim.

Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir

Kemal Kılıçdaroğlunun hayatını bir çoğumuz merak etmekteyiz. Kemal Kılıçdaroğlu ne zaman doğmuştur diye soranlar için Kemal Kılıçdaroğlu 1948 yılında memleketi Tunceli’nin Nazımiye ilçesinde doğmuştur. Kemal Kılıçdaroğlu eğitimini nerede tamamlamıştır? sorusuna vereceğimiz cevap ise Kemal Kılıçdaroğlu Erciş, Tunceli, Genç ve Elazığ gibi bir çok ilde eğitim görmüştür. Kemal Kılıçdaroğlu üniversite eğitimini ise Ankara Üniversitesi İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde tamamlamıştır. Kemal Kılıçdaroğlunun üniversiteden mezun olduğu tarih ise 1971 yılı olarak görülmektedir.

kemal kılıçdaroğlu türk mü

kemal kılıçdaroğlu alevi mi

Kemal Kılıçdaroğlu Kürt Mü

Kemal Kılıçdaroğlunun hayatını kısaca anlattıktan sonra şimdi Kemal Kılıçdaroğlu Kürt mü sorusuna geçebiliriz. Kemal Kılıçdaroğlunun doğum yerine baktığımızda aslen Tuncelili olduğunu görmekteyiz. Tunceli ilimizin etnik yapısını da incelediğimizde ise bu şehrimizin genelde Alevi, Türk ve Kürt nüfusunun ağırlıkta olduğu görülüyor. Kemal Kılıçdaroğlu alevi midir? sorusunu sorup Kemal Kılıçdaroğlunun kökenini merak edenlere cevap mahiyetinde yapmış olduğumuz bu paylaşımımızda ne yazık ki Kemal Kılıçdaroğlunun kökeni hakkında yetersiz bilgilerden ötürü Kemal Kılıçdaroğlunun Türk mü, Kürt mü olduğu bilinmemektedir.

Önümüzdeki günlerde şayet Kemal Kılıçadroğlunun kökeni hakkında bilgiler medyaya düşünce Kemal Kılıçdaroğlu Kürt Mü yazımızı yeniden güncelleyip Kılıçdaroğlunun kökeni hakkında bilgiler vereceğiz. Bizler de Kemal Kılıçdaroğlunun Alevi mi Kürt mü olduğunu merak etmekteyiz. Kemal Kılıçdaroğlunun etnik kökeni hakkında bilgiler elde ettiğimiz gibi sitemizde paylaşacağız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Kral
  1 sene önce

  İnsan olması önemli, bu ülkeye yararımı var zararımı var bunlar önemli hala Kürt Türk gibi tartışmalar gerici bir zihniyetin tartışmalarıdır . Ben Kürdüm asilim ben Türküm asilim diye övünen gerizekalıdır kendi şahsiyetiyle yaptıklarıyla övünür insanoğlu.

  yorum beğen
 • Cetin
  2 sene önce

  çok güzel bir yazı elinize sağlık

  yorum beğen
 • Dersinli Turkmen
  3 sene önce

  Yaziniz Bastian sona gotveren bir kripto ermeni,yahudi,cerkez,gurcu,Laz,abhaz,cecen,laap,fars,arnavur,bosnak,suryani vs ..vs gotveren Gravur tohumlarinca yazilmis sikik bir yazidir
  1-Tuncelide kurro yani Kurt denen. gotveren tohumlari yoktur. Tuncrleli Turkmen ve Zaza yurdudur orda bir kac sikik ermeni ve Kurt kripto var ve hepsinide izliyoruz. Artik sizde radarimizdasiniz. Gorusnak uzerw sikik kaliniz..

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Kemal Kılıçdaroğlu Kürt Mü