e
sv

Marika Özbir Kimdir? Esra Erol ve Kürt İdris Akraba Mı?

Marika Özbir Kimdir? Kürt İdris’in eşi Marika Özbir Kürt mü şeklindeki sorgulama ciddi derece de yankı uyandıran sorulardan biri olmuştur. Kendisi Yunan asıllıdır. Bu yüzden Kürt olduğunu belirtmek mümkün değildir. Fakat eşinin Karslı olmasından dolayı Kürt olduğu ihtimali düşünülmektedir.
marika özbir kimdir?
avatar

Kundir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 2

  Üzgün

Kürt mafya babaları arasında yer alan Kürt İdrisin hayatı hakkında bilgiler paylaştıktan sonra Marika Özbir Kimdir? yazısı ile Kürt İdris’in çocukları arasında yer alan Marika Özbir hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu makalemizde Esra Erol ile Kürt İdris Akraba Mı? gibi sorular başta olmak üzere Kürt İdris hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Marika Özbir Kimdir? Esra Erol ve Kürt İdris Akraba Mı?

Son dönemde güncel haberlerin içinde yer alan ve adını sıklıkla duyduğumuz Marika Özbir hakkında bilgiler paylaşacağız. Marika Özbir Kürt İdris lakaplı İdris Özbir’in eşi olarak biliniyor. Gündüz kuşağı programlarının başarılı sunucusu Esra Erol’un eşi Ali Özbir kendilerinin 6 evladından biri olarak biliniyor. 4 erkek ve 2 kızları olan Marika Özbir’in çocuklarının isimleri ise Ali Özbir, Rüstem Özbir, Murat Özbir, Doğan Özbir, Kudret Özbir ve Şafak Özbir şeklinde biliniyor. Vefat eden eşi İdris Özbir mafya olarak bilinen isimler arasında yer alıyor. Akciğer kanserinden vefat eden İdris Özbir çek ve senet tahsilat işlemleri nedeniyle 8 ay hapis cezasına çarptırılmış isimlerdendi. Fakat görüldüğü üzere başarılı medya hayatı sürdüren oğlu ve gelininin yaptığı işler son derece dikkat çekmelerine sebep olmuştur.

Marika Özbir hakkında araştırma yapıldığı zaman kendisinden çok eşiyle ilgili ve eşinin tarafıyla ilgili çıkan haberler dikkat çekiyor. Çünkü Yunan asıllı kadın pek fazla tanınmıyor. Oğlu medya ve turizm sektörüyle ilgili olan biri olmasına rağmen Esra Erol’un sunucu olmasından dolayı ön plana çıktığı görülüyor. İdris Özbir’in eşi ve Ali Özbir’in annesi olan Marika Özbir ise bu konularda yorum yapmaktan kaçınan isimlerden oluyor. Marika Özbir Kimdir? Son dönemde yaşadığı talihsiz kaza sonrası durumuyla ilgili net açıklamalar yapılmadığı görülüyor. Fakat Esra Erol zaman zaman program içinde mevcut halini belirterek kendisine selam ve hürmetler iletiyor. Hayran kitlesi ve halk ise Marika Özbir’i buradan tanımış oluyor. İdris Koçovalı Kimdir? yazımıza da bakabilirsiniz.

Yusuf Özbir Kim?

İdris Özbir ve Marika Özbir sonrasında merak eden ve araştırılan konulardan biri de Yusuf Özbir kim şeklinde öne çıkıyor. Yusuf Özbir Kürt İdris Özbir’in kardeşidir. İstanbul 9.cu Ağır Ceza Mahkemesinin kararı ile hakkında yakalama emri çıkarılan Yusuf Özbir İstanbul Başakşehir civarında yakalandığı biliniyor. Fakat tam olarak suçuyla ilgili herhangi bir bilgi belirtilmediği öne çıkıyor.

Marika Özbir Kürt mü?

Marika Özbir Kimdir? Kürt İdris’in eşi Marika Özbir Kürt mü şeklindeki sorgulama ciddi derece de yankı uyandıran sorulardan biri olmuştur. Kendisi Yunan asıllıdır. Bu yüzden Kürt olduğunu belirtmek mümkün değildir. Fakat eşinin Karslı olmasından dolayı Kürt olduğu ihtimali düşünülmektedir. Bildiğiniz üzere medyatik isimlerle ilgili her yeni gün yeni bir haber duymaktayız. Fakat hangi haberin netlik kazanmış olduğu veya doğru olduğu tam olarak bilinmemektedir. Kaynaklara ve araştırmalara göre Marika Özbir Kürt değildir.

esra erol ve kürt idris akraba mı?
Esra Erol ve Kürt İdris Akraba Mı?

Marika Özbir’in Yaşadığı Talihsiz Kaza

Marika Özbir’in yaşadığı talihsiz kaza yakın geçmişte ciddi polemik konusu oluşturmuştu. Yaşanan kazada yol kenarında bekleyen Marika Özbire zikzak çizen alkollü bir sürücünün çarptığı belirtilmiştir. Yaşadığı kaza sonrasında ise Marika Özbir beraberinde eşiyle ve hatta ailecek kim olduklarına dair araştırma yapıldığı biliniyor. Gündüz kuşağı sunucusu Esra Erol ve eşinin bu durumdan fazlasıyla etkilenmesinin yanı sıra ardı arkası kesilmeyen araştırmalar toplumun ikiye ayrılmasına da yol açıyor. Çünkü bir tarafta perde arkasında işini yürüten Ali Özbir diğer tarafta ise ekranların sevilen ismi Esra Erol bulunuyor.

Ali Özbir’in Annesi

Hafta içi ekranlarda yer alan Esra Erol’un eşi Ali Özbir’in annesi Marika Özbir oğlunun Kürt babasına benzemesini çok isteyen biriydi. Bahsi geçen ve yayınlanmış haberlere göre Kürt İdristen sürekli bahseden kadın yaşadığı evlilik hayatını çok önemli anılar beraberinde anlatıyor. Marika Özbir Kimdir? İnsanların aksi yönde düşündüğü konulara yönelik tam tersi yorumları ile bir döneme oturmuş kadın olarak biliniyor. Kendisi Kürt olmasa da oğlunun Kürt asıllı bir babadan olduğunu ve ona benzemesini istediğini defalarca kez söylemiş bulunuyor. Ali Özbir’in kullandığı sosyal medya hesapları arasında en sık kullandığını sizinle paylaşacağız. Ali Özbirin İnstagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Kürt İdris Kimdir?

Kürt İdris kimdir sorulu başlıkta Esra Erol’un eşi olan Ali Özbir ve babasından kısaca bahsedeceğiz. İdris Özbir ölmeden önce saygın bir mafya adamıydı. İdris Özbir yunan asıllı Marika Özbir ile evlenmiş 6 çocuk sahibi olmuştu. Genel olarak iyi bir baba olmasından ziyade çek senet işleriyle ilgili çeşitli sorunlar yaşayan Özbir, mahkeme tarafından tutuklanıp 8 ay hapis cezasına çarptırılmasıyla tanınıyor. Fakat geçmişe dair yansıtılan haber kaynaklarının ne derece doğru bilgi sunduğu bilinmiyor. Ölümü ise akciğer kanserinden olan Kürt İdris iyi bir aile reisi olarak tanımlanıyor. Kürt İdris hakkında detaylı bilgi için Kürt İdris Kimdir? Yazımıza da bakabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • özlem kudu
  1 sene önce

  illuminati’ye girmek için kendisini kanıtlaması gereken bir imtihandı da çağla tuğaltay’ı yoksa ali özbir mi öldürdü?
  karısı kanaldaşı müge anlı’yla birlikte ankara’da yaşayan bir aileyi nasıl mikrodalgalarla taciz ettiriyor? 75 yaşında felçli bir adamı hasta yatağında mikrodalgalarla hedef alarak gökhan alkış’a mı öldürttüler?

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Marika Özbir Kimdir? Esra Erol ve Kürt İdris Akraba Mı?