e
sv

Selin Ciğerci Sevgilisi Gökhan Çıra Kimdir?(Aile Hayatı)

Gökhan Çıra'nın hayatı özellikle Selin Ciğerci ile sevgili olduktan sonra popüler bir hale geldi. Bizlerde bu yazımızda Gökhan Çıra kimdir? ve Gökhan Çıra'nın ailesi başta olmak üzere ünlü futbolcu hakkında bir çok bilgiyi sizlere aktaracağız.
selin ciğerci sevgilisi gökhan çıra kimdir?
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GÖKHAN ÇIRA KİMDİR? Selin Ciğerci ile ilişki yaşayan Gökhan Çıra 16.02.1996 tarihinde doğmuştur. Aslen Tokat ilinin Turhal ilçesine kayıtlı olan Gökhan Çıra bir çok futbol takımında da oynamıştır. Diyarbakırspor, Tuzlaspor ve Galatasaray başta olmak üzere bir çok takımda futbol kariyerine ün katarak çeşitli lisanslar almıştır. Gökhan Çıranın Hayatı hakkında bilgiler öğrenmek için gelin bu makalemizi hep beraber okuyalım.

Selin Ciğerci Sevgilisi Gökhan Çıra Kimdir?(Aile Hayatı)

Gökhan Çıra’nın ailesi tıpkı Selin Ciğerci ile beraber yaşadığı aşk kadar merak konusu olmaktadır. Bu yazımızda da Gökhan Çıranın anne ve babası başta olmak üzere ünlü futbolcu hakkında bir çok bilgiyi sizlere aktaracağız. Ünlüler arasında popülerliğini koruyabilen ve son dönemde adından sıkça bahsettiren isimlerden biri Gökhan Çıra olarak öne çıkmaktadır.

Gökhan Çıra kimdir sorgulaması popüler aramalar içinde yer alıyor olup şu şekilde açıklanmaktadır. Gökhan Çıra, 16 Şubat 1996 Tokat/Turhal doğumlu ünlü isimlerden biridir. Hayatını futbol ile özdeşleştiren bu isim ilk olarak Fatsa Yaşamspor’da futbola başlamıştır. Sporla arası iyi olan Gökhan Çıra özel hayatıyla da gündeme sıkça gelmektedir. İlk olarak Yaşamspor’da futbol hayatı başlayan Gökhan Çıra, Altınordu Belediyespor ve Soyaspor genlik kulüplerinde amatör lisansı ile performans göstermeye devam etmiştir. Yükselen futbol hayatı beraberinde Galatasaray’ın U19 takımında 25bin Euro bedelle oynadığı bilinmektedir.

Gökhan Çıra Kimdir?

Gökhan Çıra’nın hayatı Selin Ciğerci ile sevgili olduktan sonra popüler bir hale geldi. Selin Ciğerci’nin eşi veya sevgilisi hakkında bilgiler medyaya düştükten sonra bir çok kişi Gökhan Çıra’nın hayatını merak etmektedirler. Bilindiği özere Gökhan Çıra aslen Tokat nüfusuna kayıtlıdır. Tokat Turhal Nüfüsuna kayıtlı olan Gökhan Çıra aynı zamanda bir çok futbol takımında oynayarak spor kariyeri ile bilinmektedir. Gökhan Çıra’nın oynadığı futbol takımları Diyarbakırspor, Tuzlaspor, Beylerbeyi ve Galatasaray gibi bir çok spor takımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Selin Ciğerci Sevgilisi Gökhan Çıra Kimdir?(Aile Hayatı) başlıklı yazımız hakkında verdiğimiz bilgiler dışında Hikmet Eraslan Hayatı Kimdir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Gökhan Çıra Ne İş Yapıyor?

Gökhan Çıra’nın işi nedir? sorgulamasına ilişkin ilk olarak futbol hayatından bahsetmiştik. Fakat özel yaşamıyla sıkça gündeme gelmesi beraberinde birçok iş kolunda yer aldığı da ifade edilmektedir. Futbolu bırakan Gökhan Çıra, Selin Ciğerci ile evlilik yapması sonrasında önemli iş insanlarından biri haline geldi. Gökhan Çıra Mesleği şu an için mesleği ve işi gereği çalışmalar yapan ünlü oyuncu, aynı zamanda birçok platformun konuğu olmaya devam ediyor. Spor hayatı sayesinde fiziği de çok düzgün olan Gökhan Çıra, mankenlik yapabilecek isimlerden biri olarak ta düşünülüyor. Her giydiğini üzerine yakıştıran bu isim gelecek dönemde farklı projelerle de karşımıza çıkabilecek isimlerden biri olarak belirtiliyor.

Gökhan Çıra Futbolu Neden Bıraktı?

Gökhan Çıra futbolu neden bıraktı sorgulaması çok dikkat çekmişti. Çünkü yaşam tarzı, eş seçimi, kariyer hayatı ve önemli konulardan vazgeçmiş olması ciddi derece de yankı uyandırmıştı. Kova burcu ünlüsü olarak entelektüel yaklaşım tarzı onun birçok yönde beğeni toplamasını da sağlamış bulundu. İş hayatında çok genç isimlerden biri olması nedeniyle bundan sonra hangi projelerde yer alacağı henüz bilinmiyor. Görüşleriyle ilgi çekici Gökhan Çıra, özel hayatını da gözler önünde yaşamaktan hoşlanıyor diyebiliriz. Tabii birçok ünlü gibi hakkında çıkan her konuya yönelik açıklama yapma gereği görmediğini de belirtmek gerekiyor. iş mi aşk mı konusuna gelince Gökhan Çıra için aşkın işten daha önce geldiğini belirtmek mümkündür.(1)

Gökhan Çıra Evli mi?

Gökhan Çıra evli mi sorgulaması son dönemde çeşitli sosyal medya hesaplarında sıkça gündeme gelen bir sorgulama olarak biliniyor. Futbol hayatının başlaması beraberinde aynı dönem Selin Ciğerci ile tanışan ve ilişki yaşamaya başlayan Çıra, ilk evliliğini Selin Ciğerci ile yapmıştır. Şuan için evlilik hayatı sürdürmeyen Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’den boşanma sonrası henüz evlilik yapmamıştır. Fakat hakkında çıkan iddialar sürekli gündemde kalmasını sağlarken özel hayatıyla da çok konuşulan konular arasında yer almasını sağlamaktadır.

selin ciğerci sevgilisi gökhan çıra kimdir?
Selin Ciğerci Sevgilisi Gökhan Çıra Kimdir?

Gökhan Çıra Selin Ciğerci İle Nasıl Evlendi?

Sevdiği kadın için ailesiyle karşı karşıya kaldığını birçok kez dile getiren ünlülerden biri de Gökhan Çıra olmuştur. Çok konuşulan bir evlilik yapıp adından sık bahsettiren iki isimde medyatik isimlerden biridir. Gökhan Çıra futbola başladığı dönemde bebek Okan lakaplı Selin Ciğerci ile ilişki yaşamaya başladığını belirtmişti.

Yediği içtiği ayrı gitmeyen bu ikilinin evlilikle taçlanmış ilişkisi maalesef uzun süremedi. Selin Ciğerci’yi çok sevdiğini birçok kez ifade eden Çıra, yine olsa yine yaparım dediği durumlar yaşadığını da itiraf etti. Erkekliği içinde yaşamayan ve kadınlığa uygun olduğunu belirten bebek Okan lakaplı Selin Ciğerci, estetik ameliyat olarak kadın olmuştu.

Şuan için önemli bir markanın temsilcisi ve sahibi olarak bilinen Selin Ciğerci, önemli bir kararla Gökhan Çıra ile evlendi. Gökhan Çıra Selin Ciğerci ile Nasıl Evlendi sorgulamasına yönelik çeşitli itiraflarda bulunan Çıra, bu evliliğin kendi hayatında birçok olumsuz durumu da başlattığını belirtti. Ailesi ile karşı karşıya gelip reddetme durumu yaşaması beraberinde başlayan evlilik ne yazık ki kısa sürdü.

Gökhan Çıra Aslen Nereli?

Gökhan Çıra aslen nereli sorgulamasında araştırmacı kitlenin Tokat/Turhal ile bilgi edindiği görülüyor. Farklı yaşam tarzı ile konuşulan isimlerden Gökhan Çıra memleketi futbol hayatını bitirme beraberinde iş dünyasındaki ismini korumaya devam ediyor. Tekliflere açık olan Gökhan Çıra için yeni bir dönemin yıldızı da diyebiliriz. Aslen nereli olduğuna ilişkin sorgulama da birçok iddia öne atılmış olsa da Tokatlı olduğu biliniyor.

Gökhan Çıra Kürt mü?

Gökhan Çıra kökeni nedir? sorgulaması çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Genel bakımdan doğum yerini açıkça belirten Gökhan Çıra’nın doğum yerine baktığımızda burasının yoğunlukla Kürt nüfusuna sahip olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle Gökhan Çıra’nın kökeni hakkında kesin bir bilgi olmamakla beraber doğduğu ilin Türk nüfusunun daha ağırlıklı olduğu bilmekteyiz. Bu nedenle Gökhan Çıra’nın Kürt olduğunu söylemek doğru bilgi olmayabilir. Yaşam tarzıyla dikkat çeken ünlü isim, kökeniyle ilgili fazla bilgi paylaşmamış olduğundan bu sorunun dikkat çekmesiyle de gündeme gelmiştir. Fakat Tokat/Turhallı olan ismin şimdilik Kürt olduğu belirtilmemiştir.

Gökhan Çıra Hangi Takımda Futbol Oynuyor?

Medyatik isimlerden biri olan Gökhan Çıra hangi takımda futbol oynuyor sorgulamasına yönelik Selin Ciğerci ile olan ilişkisinin daha baskın geldiğini belirtmeliyiz. Çünkü futbol hayatında hızla yükselen bir yıldız olmasına rağmen sevgisi ağır basıp Selin Ciğerci’nin istememesi üzerine 24 yaşında futbolu bıraktığı biliniyor. Bu doğrultuda Tuzlaspor formasını giymekte olan Gökhan Çıra’nın Bayrampaşa SK takımında asbaşkanlık görevine getirildiği biliniyor. Selin Ciğerci ise bu dönemde yoğun iş temposu geçirdiğinden iş insanı haline dönüşen Gökhan Çıra ile ortak şekilde yürüttüğü projeler yapmıştır. Fakat işin asıl sahibi, yöneticisi veya kurucusu olarak Selin Ciğerci öne çıkmaktadır.

Gökhan Çıra Şuan Ne Yapıyor?

Gökhan Çıra şuan ne iş yapıyor veya kariyeri, şu anki mesleği gibi sorgulamaların çok dikkat çekmesi üzerine aşağıda belirteceğimiz meslek hayatından bahsedebiliriz.

 • 22 Temmuz 2019 Tuzlaspor’da oynadı
 • 14 Ocak 2019 Diyarbekir Spor’da oynadı
 • 25 Temmuz 2017 Beylerbeyi
 • 23 Ağustos 2016 Galatasaray U21
 • 1 Temmuz 2015 Galatasaray U19

Genel bakımdan futbol hayatında önemli bir geçmiş edinen Gökhan Çıra’nın bulunduğu takımlara bakacak olduğumuzda işinde profesyonel olduğunu da görmekteyiz. Kemikten yetişen bir futbolcunun erken yaşta futbolu bırakmış olması daha iyi iş teklifleri almasıyla da gündemini korumaktadır. Bu doğrultuda şuan için sadece iş insanı diye belirtmek mümkün sayılır.

Gökhan Çıra’nın Yeni Sevgilisi Kim?

Gündemini koruyan konular arasında Gökhan Çıra’nın yeni sevgilisi kim sorgulaması da öne çıkanlar arasında belirtiliyor. Kısa süre önce Selin Ciğerci ile boşanan Gökhan Çıra, daha sonra aldatma sinyalleri vererek bir başka güzelle ismini duyurmuştu. Fakat ilişki sürecini kısa tutan isim, yeniden Selin Ciğerci ile beraberlik yaşamaya başladı. Şuan için hala birlikteler mi merak konusu ancak sessizliğini koruması sayesinde birçok kişi Gökhan Çıra ile Selin Ciğerci’nin hala sevgili olduklarını düşünüyor.

Gökhan Çıra İle Selin Ciğerci’nin Çocuğu Var mı?

Gökhan Çıra ile Selin Ciğerci’nin çocuğu var mı sorgulaması bir süre önce çok fazla konuşulan konular arasındaydı. Hatta bu konu direkt olarak Selin Ciğerci çocuğu var mı diye öne çıkmış bulundu. Habere göre İngiltere’de anne adayı bulmuş olan Selin Ciğerci, Türk asıllı İngiliz vatandaşı ile evlenerek çocuk sahibi olmuş şeklinde belirtiliyor. Gökhan Çıra ile ortak çocukları bulunmayan ikili hakkında pek çok haber çıksa da henüz netlik kazanmamış diyebilmek mümkündür. Selin Ciğerci Sevgilisi Gökhan Çıra Kimdir?(Aile Hayatı) yazımızın sonuna gelirken ayrıca Esra Erol’un hayatını merak edenler https://kundir.net/esra-erol-hayati-kimdir-kokeni/ yazımızı da okuyabilirler.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Selin Ciğerci Sevgilisi Gökhan Çıra Kimdir?(Aile Hayatı)