e
sv

Kürtçe Gazap Ne Demektir?

Bugünkü Kürtçe Türkçe Çeviri Google makalelerimizde Kürtçe Gazap Ne Demektir? başlığıyla sizlerleyiz. Bu başlığımızda Kürtçe Gazap Nasıl Denir?, Kürtçe Gazap Nedir? ve Kürtçe Gazap Çevirisi? sorularına cevap verirken aynı şekilde Türkçe Kürtçe Çeviri - Kürtçe Sözlük - Kürtçe Çeviri hakkında da faydalı içerikler sizlere sunacağız.
kürtçe gazap çevirisi
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bugünkü Kürtçe Türkçe Çeviri Google makalelerimizde Kürtçe Gazap Ne Demektir? başlığıyla sizlerleyiz. Bu başlığımızda Kürtçe Gazap Nasıl Denir?, Kürtçe Gazap Nedir? ve Kürtçe Gazap Çevirisi? sorularına cevap verirken aynı şekilde Türkçe Kürtçe Çeviri – Kürtçe Sözlük – Kürtçe Çeviri hakkında da faydalı içerikler sizlere sunacağız.

Kürtçe Gazap Ne Demektir?

Dil öğrenme olarak Kürtçe dilini öğrenmek isteyen kişiler için bu yazımızda Kürtçe dilinin nasıl öğrenilmesi gerektiği konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Böylece Kürtçe dilini pratik ve kolay yoldan öğrenmenin yolunu öğreteceğiz.

Kürtçe dilini öğrenmenin en iyi yolu olarak bu dili öğreten çeviri sitelerine giriş yapmaktır. Online aracılığı ile verilen bu çeviri siteleri aracılığı ile Kürtçeyi kolay ve etkili bir biçimde öğrenebilirsiniz. Kürtçe dilini öğrenmek için dil merkezi düşünülse de ülkemizde Kürtçe dilini öğreten bir dil merkezi bulunmadığı için bu dili öğrenmek için tek yol internetteki çeviri siteleridir. Bu siteler aracılığı ile Kürtçeyi öğrenebilirsiniz. Kürtçe öğrenme teknikleri olarak bu dilin tekniklerini çeviri sitelerinden öğrenebilirsiniz.

Kürtçe öğrenme tekniği olarak her çeviri sitesi farklı teknik uygulamaktadır. Bazı çeviri siteleri daha basit bazıları ise daha ileri düzeyde Kürtçe öğretmektedir. Size uygun olan tekniği seçerek Kürtçe öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz. Kürtçe gazap ne demektir? hakkında kısa bilgiler verdikten sonra Kürtçe Gazap Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Xezep Ne Demek?

Kürtçe olarak gazap” kelimesinin anlamını öğrenmek isteyenler Türkçeden Kürtçeye çeviri olarak hizmet veren sitelerden destek alabilirler. Bu siteler aracılığı ile Kürtçe olarak bu kelimenin ve diğer kelimelerin anlamları ve yaygın ve kullanış biçimleri öğrenilebilir.

Kürtçe olarak kelime ya da cümlelerin çeviri sitelerinden sadece karşılıkları öğrenilmez. Ayrıca bu sitelerde bu kelimelerin cümle içinde nasıl ve ne şekilde kullanıldıkları konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz.

kürtçe gazap çevirisi

kürtçe gazap nedir?

Kürtçe Gazap Kelime Kökeni

Kürtçe olarak kelimelerin anlamları arasında farklar olabilir. Bu farklar yaşanılan yöreye göre değişiklik gösterebilir. Kürtçe olarak kelimelerin anlamları ve değişik kullanım biçimleri Kürtçe çeviriler yapan sitelerden öğrenilebilir.

Kürtçe öğrenme konusunda istekli olan kişiler Kürtçe öğrenmek için işe Kürtçe kelime ezberleme ile başlayabilirler. Kürtçe dilinde kelime bilgisi önemli olduğu için kelime bilginiz ne kadar çoksa Kürtçe öğrenmeniz o kadar kolaylaşacaktır. Kürtçe gazap kelime kökeni hakkında biraz faydalı açıklamalar yazdıktan sonra Kürtçe Gazap Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Gazap Kelime Anlamı

Kürtçe olarak “Gazap” kelimesinin anlamı şu şekilde ifade edilir;

Xezebe

Görüldüğü gibi Kürtçede bazı harfler sanki İngilizceyi de andırmaktadır. Ancak Kürtçe ne İngilizce ne de Türkçeye benzemektedir. Kürtçenin kendine özgü harf sistemi ve telaffuzu vardır. Bu açıdan Kürtçe harflerin okunuş biçimlerini ve telaffuzlarını iyi bilmek Kürtçeyi doğru bir şekilde öğrenmek için gereklidir.

Kürtçe Gazap Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin sonuna gelirken ücretsiz kürtçe dersler olarak paylaştığımız ve kürtçe kursların yerine geçecek olan birbirinden faydalı önemli kürtçe çeviriler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

TÜRKÇE ALFABESİNE GÖRE OKUNUŞU: Ğezeb

KURMANCÎ ALFABESİNE GÖRE YAZILIŞI: Xezeb

BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Seni Seviyorum Ne Demektir?

******************************************************

POPÜLER ÇEVİRİLERİMİZ: 

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kürtçe Gazap Ne Demektir?