e
sv

Kürtçe Genel Ne Demektir?

Paylaşılan bu yazımızda Kürtçe Gişti dışında Kürtçe Genel Nasıl Denir?, Kürtçe Genel Nedir? ve Kürtçe Genel Çevirisi? sorularına da cevap vereceğiz. Bu sorular dışında Türkçe Kürtçe Çeviri, Kürtçe Çeviri ve Kürtçe Sözlük hakkında da faydalı içerikler paylaşacağız.
kürtçe genel çevirisi
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kürtçe öğrenmek isteyenlere kolaylık olması açısından sitemizde Kürtçe Türkçe Çeviri olarak paylaştığımız yazılarımızda bugün Kürtçe Genel Ne Demektir? başlığıyla karşınızdayız. Paylaşılan bu yazımızda Kürtçe Gişti dışında Kürtçe Genel Nasıl Denir?, Kürtçe Genel Nedir? ve Kürtçe Genel Çevirisi? sorularına da cevap vereceğiz. Bu sorular dışında Türkçe Kürtçe Çeviri, Kürtçe Çeviri ve Kürtçe Sözlük hakkında da faydalı içerikler paylaşacağız.

Kürtçe Genel Ne Demektir?

Dil öğrenmek kişinin kendisi için yapabileceği en büyük yatırımlardan birisidir. Dil öğrenme konusunda genelde dünyanın popüler olan ve en çok konuşulan dilleri tercih edilse de farklı bir dil öğrenmek de size ayrıcalık katacaktır. Kürtçe dili de dünya dilleri arasında çok konuşulan bir dil olmamasına rağmen ülkemizde bu dili konuşan kişilerin varlığı dikkate alındığında öğrenilmesi yararlı olabilecek olan bir dildir.

Kürtçe dilini öğrenme konusunda bu dili en iyi şekilde öğrenmek için tek seçeneğiniz olarak internetteki çeviri siteleridir. Ülkemizde Kürtçe dili ilgili bir dil merkezi bulunmadığı için Kürtçe dilini öğrenmek için bu çeviri siteleri size yardımcı olacaktır. Kürtçe öğrenme teknikleri olarak bu dilin tekniklerini size en iyi şekilde öğreten çeviri sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Kürtçe öğrenme tekniği olarak bu sitelerden size uygun gelen tekniği kullanan siteyi tercih edebilirsiniz. Teknik olarak bazı çeviri siteleri basit, günlük konuşma bazında Kürtçe öğretme tekniği uygularken bazı çeviri siteleri de daha ileri düzeyde detaylı olarak Kürtçe öğretmektedir. Kendinize uygun olan tekniği seçerek Kürtçe öğrenmeye başlayabilirsiniz.  Kürtçe genel ne demektir? hakkında kısa bilgiler verdikten sonra Kürtçe Genel Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Giştî Ne Demek?

Kürtçe olarak “genel” kelimesinin anlamını merak edenler Kürtçe çeviriler olarak çeviri hizmeti veren sitelere giriş yapabilirler ve bu kelimenin anlamını buradan öğrenebilirler. Bu şekilde bu çeviri siteleri vasıtasıyla Kürtçe dilini buradan bu kişiler kolaylıkla öğrenebilir.

Çeviri sitelerinden Kürtçe kelimelerin sadece Kürtçe karşılığı öğrenilmez. Aynı zamanda bu kelimelerin Kürtçe olarak cümle içinde nasıl ve ne şekilde kullanıldığı ile ilgili de bilgi edinilmiş olur.

kürtçe genel çevirisi

kürtçe genel nedir?

Kürtçe Genel Kelime Kökeni

Kürtçe olarak genel kelimesinin kelime kökeni ve bu kelimenin yaygın ve güncel olarak kullanım biçimi hakkında merak eden kişiler Türkçeden Kürtçeye çeviri hizmeti sağlayan sitelere giriş yapabilir. Buradan bu kelimenin en yaygın ve güncel kullanımı hakkında detaylı olarak bilgi alınabilir. Kürtçe genel kelime kökeni hakkında biraz faydalı açıklamalar yazdıktan sonra Kürtçe Genel Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Genel Kelime Anlamı

Kürtçe olarak “Genel” kelimesinin kelime anlamı şu şekilde ifade edilir;

Giştî

Kürtçe yazılışta da okunuşta farklı bir dildir. Kürtçe kelimeler Türkçe gibi yazıldığı gibi okunmadığı için Kürtçenin okunuş biçimlerini de bilmek gerekir.

Kürtçe Genel Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin sonuna gelirken ücretsiz kürtçe dersler olarak paylaştığımız ve kürtçe kursların yerine geçecek olan birbirinden faydalı önemli kürtçe çeviriler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

TÜRKÇE ALFABESİNE GÖRE OKUNUŞU: Gışti

KURMANCÎ ALFABESİNE GÖRE YAZILIŞI: Giştî

BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Seni Seviyorum Ne Demektir?

******************************************************

POPÜLER ÇEVİRİLERİMİZ: 

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kürtçe Genel Ne Demektir?