e
sv

Kürtçe Hırsız Ne Demektir?

Kürtçedeki hırsız kelimesi şarkılara dahi konu olmuşken, abin dizzo bremin adlı şarkıda da yer almış durumda. Kürtçe hırsız ne demektir?, kürtçe hırsız anlamı ve kürtçe kelimeler nelerdir gibi sorulara cevap bulabileceksiniz.
kürtçe hırsız anlamı
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu haftaki kürtçe eğitim dersleri konumuzda Kürtçe Hırsız Ne Demektir? başlığımızla sizlerleyiz. Kürtçe Türkçe Çeviri yardımıyla ele aldığımız bu konuda en kolay şekilde kürtçe öğrenebilir ayrıca Kürtçe dizo nedir? sorularına cevap bulabilirsiniz. Kürtçedeki hırsız kelimesi şarkılara dahi konu olmuşken, abin dizzo bremin adlı şarkıda da yer almış durumda. Kürtçe hırsız ne demektir?, kürtçe hırsız anlamı ve kürtçe kelimeler nelerdir gibi sorulara cevap bulabileceksiniz.

Kürtçe Hırsız Ne Demektir?

Kürtçe dili dünyanın konuşulan popüler dilleri arasında yer alan bir değildir. Ancak bazı ülkelerde ve bizim ülkemizin bazı kesimlerinde Kürtler tarafından günlük konuşma dilinde bu dil tercih edilmektedir. Köken olarak Kürtçe ile Türkçe aynı kökenden gelse de aralarında okunuş ve telaffuz bakımından farklar bulunmaktadır. Bu bakımdan Kürtçeyi Türkçe gibi düşünüp öğrenmeye çalışmak doğru bir metot değildir. Kürtçe öğrenme teknikleri olarak Kürtçeyi öğrenmek için en etkili metot çeviri siteleridir.

Kürtçe öğrenme tekniği olarak internetteki çeviri sitelerinden destek alarak Kürtçe dilini öğrenebilirsiniz. Kürtçe dilini öğrenme noktasında başka seçeneğiniz de yok gibidir. Çünkü ülkemizde bu dili öğreten bir dil merkezi ya da kurs henüz bulunmamaktadır. Bu da Kürtçeyi öğrenmek için bizi internetteki çeviri sitelerine itmektedir. İnternetteki çeviri siteleri aracılığı ile Kürtçeyi kolay ve pratik bir biçimde öğrenmeniz mümkün olabilmektedir. Kürtçe hırsız ne demektir? hakkında kısa bilgiler verdikten sonra Kürtçe Hırsız Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Dizek Ne Demek?

Kürtçe olarak “hırsız” kelimesinin ne anlama geldiğini merak edenler Türkçeden Kürtçeye çeviri yapan sitelere giriş yapabilir ve bu sitelerden bu kelimenin güncel ve yaygın olarak kullanım biçimini öğrenebilirler.

Kürtçe öğrenmeyi düşünen kişiler gramer ve dil bilgisi öğrenmek yerine bu dili daha etkili bir şekilde öğrenmek için işe kelime öğrenmekten başlayabilirler. Kürtçeyi iyi bilen biri bir kelimeyle bile sizin ne demeye çalıştığınızı kolaylıkla anlayacaktır. Bu bakımdan Kürtçe öğrenmek isteyen kişiler Kürtçe kelimeleri ezberleyebilirler.

kürtçe hırsız anlamı

kürtçe hırsız nedir?

Kürtçe Hırsız Kelime Kökeni

Kürtçe olarak “hırsız” kelimesinin kelime kökenini öğrenmek için Kürtçe çeviriler yazan sitelerden destek alabilir ve bu kelimenin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Yazımın sonlarına doğru biz de size bu kelimenin ilk akla gelen anlamını paylaşmaya çalıştık. Kürtçe hırsız kelime kökeni hakkında biraz faydalı açıklamalar yazdıktan sonra Kürtçe Hırsız Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Hırsız Kelime Anlamı

Kürtçe olarak “Hırsız” kelimesinin anlamı şu şekilde ifade edilir;

Dizek

Kürtçe kelimeler yazıldığı gibi okunmazlar. Kürtçe harflerin okunuş biçimleri öğrenilerek Kürtçe kelime ve cümleleri doğru bir biçimde telaffuz edebilirsiniz. Bu bakımdan Kürtçe öğrenmeyi düşünen kişiler kelime ve cümlelerin yazılışları dışında okunuşlarını da doğru bir şekilde öğrenmek durumundadırlar. Ancak bu durumda Kürtçe dili en doğru ve etkili bir biçimde öğrenilmiş olacaktır.

 

Kürtçe Hırsız Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin sonuna gelirken ücretsiz kürtçe dersler olarak paylaştığımız ve kürtçe kursların yerine geçecek olan birbirinden faydalı önemli kürtçe çeviriler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

TÜRKÇE ALFABESİNE GÖRE OKUNUŞU: Dızek

KURMANCÎ ALFABESİNE GÖRE YAZILIŞI: Dizek

BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Seni Seviyorum Ne Demektir?

******************************************************

POPÜLER ÇEVİRİLERİMİZ: 

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kürtçe Hırsız Ne Demektir?