e
sv

Muğdat Çelik Forma Numarası

Muğdat bilici ile ilgili bu haberimizde Muğdat Bilici hangi takımda? muğdat bilici galatasaraydan önce hangi takımdaydı ve muğdat bilici kaç yaşında gibi sorularınıza cevap vereceğiz.
muğdat çelik forması
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiyenin bilinen futbolcuları arasında yer alan ve en güzel oynayan türk futbolcu kategorisinde yer alan Muğdat Bilici hakkında bilgiler vereceğimiz Muğdat Çelik Forma Numarası başlıklı makalemizle sizlerleyiz. Muğdat bilici ile ilgili bu haberimizde Muğdat Bilici hangi takımda? muğdat bilici galatasaraydan önce hangi takımdaydı ve muğdat bilici kaç yaşında gibi sorularınıza cevap vereceğiz.

Muğdat bilici forma numarası kaçtır soruları ile beraber muğdat bilicinin yer aldığı takım hangisidir hakkında tüm bilgileri sitemizde öğreneceğiniz bu yazımızda böylelikle galatasara oyuncuları hakkında da bilgiler elde edebilirsiniz. Muğdat bilici en güzel oynayan türk futbolcu arasında yer alırken aynı şekilde galatasarayın en güzel oynayan oyuncuları ile galatasarayın en çok para alan oyuncusu arasında da ilerde yer alabilir.

Muğdat Çelik Forma Numarası

2018 yılında Galatasaray ile 1+1 yıllığına sözleşme imzalayan Muğdat çelik forma numarası 88 olarak futbol kariyerine devam etmektedir. Aslen Diyarbakırlı olan Muğdat Çelik, 3 Ocak 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Orta saha kanat mevkilerinin yanı sıra forvetin birçok bölgesinde de oynayabilmektedir. Sırasıyla Kuvayi Milliye, Gençlerbirliği, Balıkesir, Kastamonu, Akhisar ve son olarak Galatasaray’la sözleşme imzalamıştır. Özellikle Türkiye Kupasında gösterdiği üstün performansla göz doldurduğunu da eklemeliyiz.

muğdat çelik forması

muğdat çelik forma numarası nedir?

Muğdat Çelik Galatasaray

Galatasaray’ın 2018 yılındaki en önemli transferlerinden olan Muğdat çelik, dramatik olduğu kadar zorlu bir hayat hikayesinin ardından kariyerini üst seviyeye taşımasını bilmiştir. Muğdat Çelik Forma Numarası Diyarbakır’da Fenerbahçe’ye karşı oynanan finalde maçın oyuncusu seçilmiş ve kupanın kazanılmasına büyük rol oynamıştır. Sarı kırmızılı forma altında büyük beklentileri de beraberinde getirmiş yetenekli oyuncunun ilerleyen dönemlerde milli takımda olması bekleniyor.

Muğdat Çelik Kariyeri Ve Yetenekleri

Orta saha ve forvet mevkilerinde oynayabilen Muğdat, mücadele gücü ve oyun zekasıyla göz doldurmaktadır. Hızlı olmasının bir kanat oyuncu için ekstra bir avantaj sağlaması da yadsınamaz gerçekler arasındadır. Muğdat Çelik Forma Numarası kariyerine Kuvayi milliye altyapısında başlamış ve ülkenin en büyük kulüplerinden biri olan Galatasaray’a imza atmıştır. Muğdat çelik Galatasaray kariyerinde Şampiyonlar Ligi gibi özel bir kupada görev yapabilme şansına erişmiştir. Diyarbakırlı hemşerilerinin büyük desteğine ek olarak daha şimdiden Galatasaraylı taraftarların sevgilisi olmaya aday oyuncular arasında yer almaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Muğdat Çelik Forma Numarası