e
sv

Seyhan Soylu Hayatı Kimdir(Kürt Mü 2021)

Seyhan Soylunun Hayatı hakkında bilgiler bulabileceğiniz bu makalemizde Seyhan Soylu kimdir sorusu ile karşınızdayız. Bu yazımızda Seyhan Soylu nereli, Seyhan Soylu Kürt mü gibi bir çok soruya da cevap bulmanız mümkündür.
seyhan soylu nereli
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nihat Doğan’ın sunduğu programda Tuğba Ekinci ile kavga eden Seyhan Soylu kavgası olayının ardından Seyhan Soylu Hayatı hakkında bilgiler vermek istedik. Gelin bu yazımızda Seyhan Soylu kimdir? Seyhan Soylu nereli ve Seyhan Soylu Kürt mü hep beraber öğrenelim.

Seyhan Soylu Kimdir Hayatı

Seyhan soylu kimdir hayatı bakımından Türkiye’de bilinen ilk transseksüellerindendir. Kimdir konusu da birçok ünlünün menajerliğini yapan Sisi lakaplı tanınan isimlerdendir. İstanbul 1974 doğumlu olup erkek olarak dünyaya gelmiştir. Kendisinde dile getirdiği çocuklukta kadın olmayı hayal ettiğini o zamanlar da başladığını ifade eder. Ameliyatla kadın olan Seyhan Soylu 13 yaşında kadınlık hormonları almaya başlamıştır. Menajerlik kariyerinden başka, televizyonculuk işlerine de el atmıştır. Seyhan Soylu Hayatı babası elçilik görevli olurken öğretmen bir annenin 3 çocuklarından biridir. Hayata Samatya’da gözlerini açan Seyhan Soylu kadın ameliyatı olduğunu annesine söylediğinde ‘yıktın beni’ demiştir. Ayrıca ameliyat öncesine spermlerini dondurup bir sperm bankasında sakladığını ifade etmiştir.

Seyhan Soylu Hayatı

Seyhan soylu hayatı çocuk yaşta kendini fark ederek transseksüel olmaya karar vermiştir. Bu tercihi annesi tarafından onaylanmazken, bu ameliyatı Londra’da olmuştur. Çocuk yaşlarında bir bekçiden dayak yediğini söyleyen Seyhan Soylu sonrasında polis olmaya karar verir. Polis akademisini birincilikle bitiren Seyhan Soylu buradan cinsel tercihi nedeniyle atılır. 3. kez evlenen Seyhan Soylu 35 yaşında Rizeli iş adamı Fahri Yazıcı ile kendi evinde imam nikâhı kıyılmıştır. Bu dini törenlerle beraber yapılırken kendisi başını kapatarak peçe takılı fotoğraflarını paylaşmıştır. Gözaltına alınan Seyhan Soylu ve Nurseli İdiz Ergenekon davalarından Semih Tufan Gülaltay’a yardım etme gerekçesiyle itham edilmişlerdir.

Seyhan Soylu Hayatı Seyhan Soylu Turgut Özal’ın karşında soyunarak Güneş Taner’i protesto etmiştir. Güneş Taner’in transseksüellere karşı giydiği ‘No No’ tişörtü hedef almıştır. İçeri alınan Seyhan Soylu polis memurlarından 15 gün boyunca dayak yemiştir. Bunun da intikamını aldığını kendisi ifade etmiştir. Dayak yediği polis memurunu kendine aşık edip, ifşasını sağlamıştır. Sonrasında da görevden alınmasını sağladığını kendisi dile getirmiştir. Daha sonra Turgut Özal’dan özür dileyerek yaptığının çocukluk olduğunu ifade etmiştir. Seyhan soylu Azerbaycan’da radyo ve televizyonculuk eğitimi alarak televizyonculuk işi için de kollarını sıvamıştır. Bir başka zaman diliminde de şarkıcılık yapmak isteyen Seyhan Soylu esas işi olan menajerlik işine devam etmektedir.

Seyhan Soylu Nereli

Seyhan Soylu nereli olduğu merak edilen konulardır. İstanbul doğumlu olup Samatya semtinde dünyaya gelen Seyhan Soylu ünlüler camiasında bilinen bir kişidir. Yeşim Salkım’ın koruma kararına uymadığı gerekçesiyle de 3 Aralık 2020 de gözaltına alınarak 4 gün ceza evinde yatmıştır.

Ayrıca Nihat Doğan ve Tuba Ekinciyle sundukları bir televizyon programında Türk Kürt polemiği yaşanmıştır. Programda yaşanan bu polemik için insanlar Seyhan Soylu’nun nereli olduğunu oldukça merak etmiştir. Bu program da Nihat Doğan’a hak vererek konuşmaları oldukça gündem olmuştur. Seyhan Soylu bu programda ‘herkes bu bayrağın altında Çerkez, Boşnak, Alevi, Zaza, Kürt’tür’, demiştir. Seyhan Soylu twitter üzerinden de bu açıklamalardan dolayı baya gündemde yer almayı başarmıştır. Ünlüler arasında tanınan transseksüel Seyhan Soylu yaptığı açıklamalarla da dikkat çekmiştir. Günümüzde de Seyhan Soylu sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasındadır.

seyhan soylu nereli

seyhan soylu kaç yaşında

Seyhan Soylu Hayatı annesi eski CHP üyelerindendir. Ülkücü camiasındaki yeriyle bilinen Sisi DSP ‘den milletvekilliği teklifi alarak aday adayı olmuştur. Polislikten cinsel tercihi yüzünden atılan Sisi birçok medya kuruluşunda çalışmıştır.

70’den fazla sanatçıya menajerlik yapan sisi bu camiada kendini ispatlamıştır. Ali Kalkancı- Fadime Şahin 28 Şubatın önemli isimlerinden olurken Seyhan Soylu’nun ismi de burada duyulmuştur. O dönemin adalet bakanı olan Şevket Kazan, Seyhan Soylu’nun bunları bilinçli yaptığını ve ‘JİTEM’ tarafından kurs aldığını söylemiştir. Ergenekon davasında Semih Tufan Gülaltay’ın eski ortaklarından olan Turgut Büyükdağ’ın teklif etmesiyle dergi çıkarmıştır. Dergi Strateji adlı bir dergi olurken Seyhan Soylu bu süreci iyi yönetmiştir.

Seyhan Soylu Kürt mü

Seyhan Soylu kürt mü sorusu onun Kürt Türk tartışması yaşanan Tuba Ekinci ve Nihat Doğanın programında yaşanan polemiktir. Seyhan Soylu İstanbul doğumludur. Seyhan Soylu Hayatı siyaset konularını ele alarak çok farklı kişiler üzerinden konuşmalar yapmıştır. Bunlardan biri de Fetullah Gülen’dir. Pensivlavya’ya giderek Fetullah Gülen’nin evinin önünde poretosta yapan Seyhan Soylu Fetullah Gülenle aynı masada oturduğunu ve çok çarpıcı açıklamalarda bulunmuştur.

Seyhan Soylu Hayatı Polis akademisinden mezun olan Serhan Soylu o dönemin Emniyet Müdürleriyle ilgili perde arkasındaki yaşananları da anlatmıştır. Fetullah Gülen’in çok hasta olduğunu ve zor konuştuğunu söylemiştir. Evinden de gelen silah seslerine tanık olarak burada bu kadar çok polisin daha önce görülmediği bilgisini de katıldığı programda bahsetmiştir. Bir dönem Saadet Partisine milletvekilliği aday adaylığını koyan Seyhan Soylu Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la ilgili desteği ve eylemleriyle de anılır.

Seyhan Soylu Son Hali

Seyhan Soylu Hayatı 3. evliliği Rizeli iş adamı Fatih Yazıcı ile olmuştur. Kendi evinde gerekli tüm dini gelenekleri de gerçekleştirerek eşiyle Mekke ve Medine ziyaretleri yapmak istediğini söylemiştir. İslam’ın kurallarına göre yaşayıp artık mutaassıp bir yaşam süreceğini söylemişti. Geçmişim de yeterince çılgınlıklar yaptık diyen Seyhan Soylu İstanbul ve Rize’de aile arasında da kır düğünü yapacaklarını ve sonrasında Moğolistan’da bir Şaman düğünü gönüllerinden geçmekte olduğunu söylemiştir.

Seyhan Soylu evindeki İmam Nikâhında ki peçeli ve başörtülü resimlerini paylaşmıştır. Seyhan Soylu yaptığı açıklamalardan kaçınmayan bir kişiliktir. Ayrıca aday adaylığını koyduğu partiye yaptığı bağış makbuzunu da sosyal medyadan paylaşmıştır. Seyhan Soylunun hayatı hakkında bilgiler paylaştığımız yazımızın sonunda dileyen takipçilerimiz Nihat Doğan Hayatı başlıklı yazımızı da okuyabilirler.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Seyhan Soylu Hayatı Kimdir(Kürt Mü 2021)