e
sv

Ebi Kurbanki Ne Demek

Kürtçe türkçe çeviri, ebi kurbanki nedir, Ebi Kurbanki Ne Demek, ebi kurbanki türkçe çeviri, abi kurbaneki karşılığı, abi kurbanki türkçesi
ebi kurbanki türkçesi
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kürt gençlerinin sosyal medyada popüler hale gelmelerinin ardından Kürtçe konuşan fenomenler sayesinde bir çok kişi Kürtçe kelimeleri merak etmektedir. Bizler de Ebi Kurbanki Ne Demek başlığında Kürtçe çeviri yaparak ebi kurbana sözünün Kürtçe karşılığını paylaşacağız. Merak edilen Kürtçe kelimeleri ara ara sitemizde Kürtçe çeviriler alanında paylaşmaktayız.

Ebi Kurbanki Ne Demek

Ebi kurbaneki sözü hakkında pek bir bilgi yer almasa da bizler Kürtçe çeviriler alanındaki tecrübemizle Ebi Kurbaneki sözünün Kürtçe karşılığını yorumlayarak sizinle paylaşmak istiyorum. Ebi kelimesinin Türkçe karşılığı genellikle Baba olarak çevirilmektedir. Kurbaneki kelimesinin Türkçe karşılığı da zaten bildiğiniz gibi Kurban olayım anlamına gelir.

Ebi Kurbanki Sözünün Çevirisi

Bu bilgiler ışığında baktığımızda Ebi Kurbanki ne demektir? sorusunu soran kişilerin Ebi Kurbankinin Babam Kurban Olsun anlamı taşıdığını tahmin etmekteyiz. Kürt fenomen gençlerin Kürtçe konuşmaları arasında sıklıkla duyduğumuz bu sözün yorumunu bu şekilde sizlerle paylaşmak istiyorum. Popüler Kürtçe kelimeler için sitemizi takipte kalabilirsiniz. Ayrıca Kürtçe öğrenmek istiyorum? diyen kişiler sayfamızın Kürtçe Türkçe Çeviri kısmına da bakabilirler. Böylece en kısa sürede Kürtçe öğrenmek istiyorum sorununa çözüm bulmuş olacaksınız

Ebi Kurbanki Türkçe Karşılığı

Ebi Kurbanki anlamı nedir? Yukarıda da belirtiğimiz gibi ebi kurbanki kelimesinin anlamının Babam Kurbab Olsun olduğunu yorumlamaktayız. Ebi Kurbaneki kelimesi genellikle abi kurbanaki olarakta yazılmaktadır. Ebi kelimesinin çevirisine baktığımızda Baba anlamına gelir. Kurbaneki sözü de zaten tahmin ettiğiniz anlama gelmektedir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ebi Kurbanki Ne Demek