e
sv

Masum Türker Kimdir?(Kürt Mü? Nereli)

Masum türker süryani mi, Masum Türker Kimdir?(Kürt Mü? Nereli), masum türkerin kızı, masum türker nereli, masum türker yazıları
masum türker nereli
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kürt ünlüler ile ilgili paylaştığımız makalelerimizde Masum Türker Kimdir?(Kürt Mü? Nereli) başlığı ile Masum Türkerin kökeni hakkında bilgiler vereceğiz. Bu başlık altında Masum Türker Kürt Mü?, Masum Türker’in kızı, Masum Türker Süryani mi gibi bir çok soruya cevap bulabileceksiniz.

Masum Türker Kimdir?(Kürt Mü? Nereli)

Masum Türkerin Hayatı anlatılırken öncelikle Masum Türkerin memleketi hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Masum Türker Kimdir Nerelidir? 1951 Yılında Mardin’de dünyaya gözlerini açmıştır. Bu bağlamda Masum Türker aslen Mardinlidir. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. İlk başlarda Masum Türkerin mesleği Yeminli Mali Müşavirlik olarak yer almaktaydı.

Dr. Masum Türker Kimdir?

Daha sonra Türkiye Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odalar Birliği Genel Başkan Yardımcılığı, Uluslararası Muhasebeciler Federasyonu (IFAC) Eğitim Komitesi Üyeliği, Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği Başkanlığı, Gazete Sahipleri Derneği Başkanlığı, Gazi Üniversitesi Bolu İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Görevliliği, Güneş Gazetesi Murahhas Üyeliği, Yeni Yüzyıl Yazarlığı, Nokta Dergisi Genel Yayın Yönetmenliği, Demokrat Merkez Parti genel başkan yardımcılığı, 21. Dönem İstanbul Milletvekilliği ile Devlet Bakanlığı görevlerini yerine getirmiştir.

Dr. Masum Türker Kızı

Masum Türkerin çocukları var mıdır? Sorusunu soran kişiler için Masum Türkerin Evli ve iki çocuğunun olduğunu belirtmemiz mümkündür. Bu bağlamda Masum Türkerin iki çocuğu mevcuttur ve kendisi evli biridir. Masum Türker bir çok siyasi partide çalışmalar yürütmüştür. Anap, Dyp ve Dmp gibi sağ partiler başta olmak üzere çeşitli siyasi partilerde bu görevlerini yerine getirmiştir.  Daha sonraki dönemlerde ise Bedrettin Dalan’ın liderliğini sürdürdüğü Demokrat Merkez Partisinde Genel Başkan Yardımcılığını sürdürmüştür.

Masum Türker Süryani Mi? Masum Türkerin siyasi hayatını incelediğimizde 1991 yılında DYP’den milletvekili adayı olmuş fakat seçilememiştir. Fakat onu takip eden 1999 yılında ise Demokratik Sol Partisinden İstanbul Milletvekili olarak seçilmiştir. Ve 57. Hükümetin iki buçuk ayında Devlet Bakanı olarak görevler yapmıştır. Masum Türker, daha sonra ise 2004 yılında yapılan Yerel Yönetimler Seçimi’nde DSP’den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak yüzde 1.3 oy almıştır.

Masum Türker Kimdir Nerelidir

Dr. Masum Türker Kimdir? Masum Türkerin hayatını incelediğimizde yaptığımız araştırmalarda yer alan bilgilere göre 2000 yılında Türkiye Büyük Miller Meclisinde Komisyon Başkanı olarak Susurluk Dosyası sanığı ve eski Elazığ Bağımsız Milletvekili Mehmet Ağar’ın aklanmasını sağlamıştır. Masum Türker hakkındaki yazılara baktığımızda 16 Haziran 2000 tarihli Radikal Gazetesinde şöyle bir ifade yer almaktadır:

“DSP’li Masum Türker, İbrahim Yavuz Bildik, Hasan Erçelebi, Hasan Gülay, ANAP’lı Sühan Özkan, Beyhan Aslan, DYP’li Bekir Aksoy ve FP’li Lütfü Yalman Ağar’ı akladı.”

Aynı şekilde YÖK Başkanı ve onunla beraber İstanbul Üniversitesi Rektörü’nün de içinde yer aldığı on iki rektör hakkında “usulsüzlük” ve “görevi suiistimal” iddiasıyla suç duyurusunda bulunan, kendisinin de üyesi olduğu Meclis YÖK Araştırma Komisyonun hazırladığı rapora muhalefet etmiştir.

Masum Türker’in Kızı

Yukarıda masum türkerin evli olduğun ve iki çocuğunun olduğunu belirtmiştik. Masum Türkerin kızı kimdir? sorusu da genellikle masum türker hakkında merak edilenler arasında yer alır. Masum Türkerin kızı hakkında yaptığımız araştırmalarda ne yazık ki internnete yeterli bilgiye ulaşamadığımız için Masum Türkerin kızı hakkında bilgi veremeyeceğiz.

Masum Türker Sedat Peker Açıklamaları

Sedat Pekerin twitleri ile ilgili yapılan açıklamalarda Masum Türker Sedat Peker açıklamalaırı da çeşitli haber sitelerinde yer almaktadır. Masum Türkerin sedat peker hakkındaki açıklamalarını bu başlık altında toplayacağız. Suç örgütü lideri olarak bilinen kişinin birden bire ortaya çıkıp egemen olması şuanda siyasette bu sistemin yer almadığını gösterir. Çünkü her şeye baktığımız zaman bir saldırı olarak görülür. Şuan Sedat Pekerin yaptıkları da ak partiye yapılan bir operasyon olarak görüyorum ifadelerini kullandı.

Masum Peker açıklamalarının devamında şu anda erken seçim yapılırsa cumhurbaşkanımızın üçüncü sefer cumhurbaşkanı olması bekleniliyor. Sedat Pekerin açıklamalarındaki asıl şey herkesin içine şüphe düşürmektir. Kimsenin kimseye güvenmeyeceğini oluşturmaktır. Örneğin 10 bin doları kim aldı sorusunda bile insanlar bir birinden şüphe edecek düzeye gelsinler istiyorlar. Masum Türkerin videoları için ayrıca Masum Türker Sedat Peker açıklamasını da izleyebilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Masum Türker Kimdir?(Kürt Mü? Nereli)