e
sv

Ezhel Kürt Mü?

Ezhel hakkında detaylı bilgiler verdiğimiz makalemizin ikinci serisinde Ezhel Kürt mü? sorusuna cevap vereceğiz. Sizler de ezhelin ırkını merak ediyorsanız bu makalemizde Ezhel nereli ve ezhelin kökeni nedir sorularına cevap bulabileceksiniz.
ezhelin babası nereli
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

Kürt olan ünlüler hakkında bilgiler vermeye devam ederken bugün Ezhel Kürt Mü? başlığı ile ezhel nerelidir?, ezhel kürt müdür? ve ezhel’in babası nereli gibi sorulara cevap vereceğiz. Kürtlere karşı sergilediği tavırlarla bir çok kişinin takdirini kazanan ezhel’in Kürt olduğu da tartışmalar arasında yer alıyor. Sürekli Kürtlerle alakalı içerikler paylaşan ve kürtçe şarkılar söyleyen sanatçılar arasında yer alan ezhelin hayatını gelin beraber öğrenelim.

Ezhel Kürt Mü?

Ezhel Kürt müdür? sorusu ezhel takipçileri arasında sıklıkla merak edilmektedir. Ezhelin Kürt olup olmadığı konusunda ise birinci ağızdan, yani Ezhel tarafından yapılan Kürtçe bir açıklama bulunmaktadır. Ezhel Kürt Mü? 7 Haz 2017 tarihinde sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden kendisine ait hesabından;

Ezhelin Kürt ve Kürtçeye dair açıklamaları, Ezhel Kürt müdür? :

“Kürt değilim Türkmenim ama beginner’ın bi tık üstü seviye Kürtçe biliyorum. hobilerim rap yapmak ve ANKARALI olmak. (hala İzmirli sanıyorlar)”

şeklinde bir açıklamada bulunmuştur. Buradan da anlaşılacağı gibi, Ezhel Kürt değil, Ankaralı bir Türkmen’dir. Bununla birlikte kendisi Kürtçeye ilgi duymuş ve belli bir oranda öğrenmiştir.

Ezhel Kimdir? Ezhel Kürt Mü? Ezhel Neden Tutuklandı?

Ezhel hakkında daha önce sitemizde detaylı bilgilere yer vermiştik. Bu bilgiler bağlamında Ezhel Kürt mü?, Ezhel Kimdir ve Ezhelin hayatını detaylı bir şekilde ele almıştık. Ezhelin okuduğu okul bilgilerine kadar detaylı bilgiler verdiğimiz makalemizde aslında müzik ve Kürtçeye dair ipuçlarına da yer vermiştik. Ezhel hakkında detayları yeniden vermeye gerek yok bu nedenle Ezhelin hayatını merak edenler Ezhel Kimdir? Ezhel Kürt Mü? Ezhel Neden Tutuklandı? başlıklı makalemizi inceleyebilirler.

Ezhel Nereli?

Ezhel’in önlenemez yükselişi ve başarıları kendisi hakkında yakıştırılmalar yapılmasına da neden oldu. Ezhel Nerelidir? Makalemizin devamında Ezhel özellikle dünyaca ünlü rapçiler Future, Kendrick Lamar, Travis Scott ve A$AP Rocky gibi sanatçılara benzetildi. Hatta bazen bu sanatçıları taklit etmekle de suçlandı. Bunun yanında Ezhel’in nereli olduğu ve Kürt mü olduğu da çokça sorgulandı. Ezhel Ankara’da doğmuştur ve “Ankaralı Ezhel” olarak da bilinmektedir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ezhel Kürt Mü?