e
sv

Halil İbrahim Kurum Sema Keçik

Diziyi izleyenlerin özellikle Halil İbrahim Kurum Sema Keçik hakkında merakları bilinmektedir. Sema Keçik Kimdir? soruları ile beraber Sema Keçik İbrahim Halil Kurum'un sevgilisi midir? gibi sorularda karşımıza çıkmaktadırlar.
halil i̇brahim kurum sevgilisi
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni Gelin dizisinin sevilen oyuncularından olan ve filmde Baran ismiyle öne çıkan İbrahim Halil Kurum hakkında bilgilere bu makalemizde yer vereceğiz. Diziyi izleyenlerin özellikle Halil İbrahim Kurum Sema Keçik hakkında merakları bilinmektedir. Sema Keçik Kimdir? soruları ile beraber Sema Keçik İbrahim Halil Kurum’un sevgilisi midir? gibi sorularda karşımıza çıkmaktadırlar.

Halil İbrahim Kurum Sema Keçik

Halil İbrahim kurum ve Sema Keçik yeni gelin dizisinin ekibinde bulunan iki oyuncudur. Fakat aynı dizide rol alan bu iki oyuncunun bu dönemde çok konuşulmasının nedeni reyting rekorları veya harika rol yetenekleri değil. Son zamanlarda çok gündemde kalan Halil İbrahim Kurum Sema Keçik ikilisinin aşkı dillere destan bir vaziyet almıştır. Peki onların bu aşkını dillere destan hale getiren olay nedir? İşte bu sorunun cevabı başarılı oyuncu Sema Keçik’in Halil İbrahim Kurum’dan tam 25 yaş büyük olması olacaktır.

halil i̇brahim kurum sevgilisi

halil i̇brahim kurum eşi

Bu 25 yaşlık fark ikilinin aşkının önüne geçememiş ve gündemde ki yerini almıştır. 1965 ağrı doğumlu olan Sema Keçik oyunculuk dünyasına 2009 da ilk adımını atmış ve başarılı bir oyuncu olarak kariyerini sürdürmeye başlamıştır. Halil İbrahim Kurum ise 1990 yılında Adana’da doğmuş ve Çukurova Üniversitesinde tahsil hayatını sürdürmüştür. Yeni gelin dizisindeki Baran rolüyle yıldızı parlayan oyuncu aynı zamanda da müziğe olan yakın ilgisiyle de bilinmektedir. İkilinin aşkı nasıl seyredecek herkes merak ediyor

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Halil İbrahim Kurum Sema Keçik