e
sv

Kerim Hurlu Kimdir? Kürt Kerim Adana

Adana da iki saldırganın saldırısına uğradıktan sonra medyaya düşen Kerim Hurlu son dakika haberlerinin ardından bizler de Kerim Hurlu Kimdir? Kürt Kerim Adana makalemiz ile Kerim Hurlu saldırısının detaylarını araştırarak Kerim Hurlu öldü mü, Kerim Hurlu neden saldırıya uğradı sorularının cevabını araştırıp paylaştık.
kerim hurlu adana
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Adanada gerçekleştirilen silahlı saldırıda hayatını kaybeden Kerim Hurlu’nun ardından olayı merak edenler Kerim Hurlu Kimdir? Kürt Kerim Adana sorularını sorarak adanadaki olayın gerçek boyutunu araştırmaktadırlar. Bizlerde bu makalemizde Kerim Hurlu kimdir?, Kerim Hurlu hayatı, Kerim hurlu son dakika gibi konulara değineceğiz.

Kerim Hurlu Kimdir? Kürt Kerim Adana

Kimliği belirsiz iki saldırgan tarafından adana da evinin önünde pusuya düşürülüp öldürüldü. 40 yaşında olan Kerim Hurlu iki saldırganın pususunda hayatını kaybederken olay yerine gelen polis ekipleri saldırganların izini aramaktalar. Kerim Hurlu Kimdir? Kürt Kerim Adana  Öte yandan olay yerinden 10 adet boş kovan çıkarken Kerim Hurlu da başından ve çeşitli yerlerinden vuruldu.

Saldırının olduğu yer Adana ilinin Seyhan ilçesinde gerçekleşti. Tellidere Mahallesindeki evine gitmekte olan Kerim Hurlu bahçeye giriş yapacağı sırada iki ayrı yerden gelen iki saldırganın hedefi oldu. Bahçe kapısında saldırganlar Kerim Hurluya hedefine alarak saldırdılar. Evinin önünde başından vurulan Kerim Hurlu başına ve vücudunun çeşitli bölgelerine isabet eden mermilerle kanlar içerisinde yer yığılırken saldırganlar da olay yerinden kaçtı.

Kürt Kerim Adana

Kerim Hurlu’nun yere düştüğünü görenler hemen olayı ihbar ederek sağlık görevlileri ile polis ekipleri olay yerine sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler Kerim Hurlu’ya yaptıkları ilk müdahalenin ardından Kerim Hurlu Seyhan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ameliyata alınan Kerim Hurlu’nun hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.

Öte yandan olayı görenler Kerim Hurlu neden saldırıya uğradı diyerek Kerim Hurlunun öldürülmesinin nedenlerini de merak etmektedirler. Kerim Hurlu neden saldırıya uğradı diyenler aslında Kerim Hurlunun vurulmasının nedenleri belli olduğunda haber ajanslarından olayı öğrenebilirler.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kerim Hurlu Kimdir? Kürt Kerim Adana