e
sv

Kürtçe Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun Nasıl Yazılır?

Miraç kandiliniz mübarek olsun sözünden sonra sıklıkla kullanılan sözlerden biri olan Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun sözünün kürtçe çevirisini yapmak gerekirse bu cümle de  Qendîla Mîracê....
kürtçe miraç kandiliniz kutlu olsun nasıl yazılır
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Miraç kandilini yad ettiğimiz bu günde sevdikleirinize kandil mesajları göndermeniz için Kürtçe Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun Nasıl Yazılır? başlıklı makaleyi sizler için hazırladık. Kürtçe miraç kandiliniz kutlu olsun nasıl denir? sorularını yönelten ziyaretçilerimizin kafalarındaki soruları gidermek için bugün Kürtçe Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun Nedir? konusunu ele alacağız.

Kürtçe çeviriler arasında yer alan bu konumuzda miraç kandili sözlerinin çevirisini sizlerle paylaşacağız. Bilindiği üzere önceki makalemiz olan Kürtçe Miraç Kandili Mesajları ve Dini Sözler başlıklı makalemizde Miraç kandili ile ilgili sözler paylaşmıştık. Bu başlıkta ise bugün kürtçe miraç kandili sözlerinin yazılışı ve çevirisini paylaşacağız.

kürtçe miraç kandiliniz kutlu olsun nasıl yazılır

kürtçe miraç kandiliniz kutlu olsun nasıl yazılır

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun diye söylediğimiz sözün Kürtçe çevirisi Qendîla Miracê ji bo we bimbarek be anlamına gelmektedir. Miraç kandili en güzel sözler arasında yer alan bu sözümüz, islami sözler arasında da yoğunlukla kullanılan dini mesajlar terimlerini içermektedir.

Miraç kandiliniz mübarek olsun sözünden sonra sıklıkla kullanılan sözlerden biri olan Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun sözünün kürtçe çevirisini yapmak gerekirse bu cümle de  Qendîla Mîracê pîroz be anlamına gelmektedir.

******************************************************

İLGİLİ YAZILAR: 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kürtçe Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun Nasıl Yazılır?