e
sv

Kürtçe Sözlük Ne Demektir?

Kürtçeden Türkçeye çeviri, Türkçeden kürtçeye çeviri yaparken dikkat edilmesi gereken kurallar. Kürtçe sözlük çevirisi, kürtçe ferheng, TürkçeKürtçe Çeviri - Kürtçe Sözlük - Kürtçe Çeviri - Kürtçe Türkçe Çeviri Google, Kürtçe Sözlük nasıl denir? Kürtçe Sözlük nedir? Kürtçe Sözlük Çevirisi? Kürtçe Sözlük Ne Demektir?
kürtçe sözlük çevirisi
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu makalemizde Kürtçe Sözlük Ne Demektir? konusunu ele alıp, Kürtçe Sözlük nasıl denir? üzerinde konuşacağız. Kürtçe Sözlük nedir? anlamını işleyeceğiz. Kürtçe Sözlük Çevirisi? sevilen birçok Türkçe Kürtçe Çeviri – Kürtçe Sözlük – Kürtçe Çeviri – Kürtçe Türkçe Çeviri Google kelimeleri arasında yer almaktadır. Kürtçe Sözler alanında en çok sevilen kelimeleri içeriyor.

Kürtçe Sözlük nasıl denir? soruları arasında yer alan bu makalemiz, Kürtçe Sözlük nedir? konusunu ele almaktadır. Kürtçede sözlük çevirisi olarakta bilinen sözlük çeşitli anlamlara gelmektedir. Kürtçede Ferheng nedir? sorusunu soran kişilerin, Kürtçede ferheng kelimesinin sözlük olduğunu bilmeleri gerekir.

Kürtçe Sözlük nasıl denir?

Kürtçe Sözlük nasıl denir? sorusunu soran kullanıcılarımız şunu bilmeleri gerekir ki Kürtçe Sözlük 3 karşılığı vardır. Bunlar Ferheng, Peyvname ve Qamûs’tur. Sıklıkla kullanılan kelime ise Ferheng’tir. Ferheng kelimesi tüm kürtler arasında sözlüğün karşılığı olarak sık kullanılan bir kelimedir. Kürtçe Sözlük Ne Demektir? makalemize kısaca değindikten sonra Kürtçe Sözlük anlamına geçelim.

kürtçe sözlük çevirisi

kürtçe sözlük anlamı

Kürtçe Sözlük Ne Demektir?

Kürtçe Sözlük Ne Demektir? makalemizde yukarıda da belirtiğimiz gibi Kürtçeden Türkçeye çeviri yaparken Kürtçe Sözlük kelimesinin anlamı 3 tanedir. Sırasıyla bunları aşağıda sıralıyoruz.

1-) Ferheng

2-) Peyvname

3-) Qamûs

 

******************************************************

POPÜLER ÇEVİRİLERİMİZ: 

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Kürtçe Cehennem Ne Demektir? Kürtçe Kelimeler | Kundir
  6 sene önce

  […] Kürtçe Sözlük Ne Demektir? […]

  yorum beğen
 • Kürtçe Başarı Ne Demektir? Kürtçe Çeviri | Kundir
  6 sene önce

  […] BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Sözlük Ne Demektir? […]

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Kürtçe Sözlük Ne Demektir?