e
sv

Kürtçe Yaşam Ne Demektir?

Kürtçe yaşam kelimesinin anlamı nedir? Kürtçe Yaşam nasıl denir? Kürtçe Yaşam nedir? Kürtçe Yaşam Çevirisi? Türkçe Kürtçe Çeviri, Kürtçe Sözlük, Kürtçe Çeviri, Kürtçe Türkçe Çeviri Google, kürtçe çeviriler
kürtçe yaşam nasıl kullanılır?
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kürtçe çeviri ve sözler ile karşınıza çıkan sitemizde bugünkü konumuz Kürtçe Yaşam Ne Demektir? olacaktır. Kürtçe kelimeler arasında sıklıkla yer alan Kürtçe Yaşam kelimesi, önemli bir ana kelime içermektedir. Kürtçe ezberlenecek kelimeler olarakta bilinen bu kelimeyi Türkçe’den Kürtçe’ye çeviride kullanabilmemiz için öncellikle kürtçe yaşam kelimesini bilmemiz gerekmektedir.

Kürtçe Yaşam nasıl denir? diye soran kullanıcılarımızın sıklıkla karşılaştıkları hatalardan birisi de, Kürtçe yaşam ile Kürtçe Hayat anlamlarını karıştırmalarıdır. Kürtçe Yaşam nedir? Sorusunu soran ziyaretçilerimizin bu sorularına cevap vermek için bizler Kürtçe Yaşam Ne Demektir? konusunu açtık. Kürtçe Yaşam Çevirisi? Yaparak sizlerde kısa sürede Kürtçe öğrenme tekniklerini öğrenebilir ve bu dili yakın çevrenizle konuşabilirsiniz.

Türkçe Kürtçe Çeviri alanında bir popülerliğe sahip olan Kürtçe Yaşam kelimesi, Kürtçe Sözlük arasında sıklıkla kullanılan bir kelimedir. Kürtçe Çeviri ile kelimenin ana yapısını öğrenen ziyaretçilerimiz kolayca Kürtçe Türkçe Çeviri yapıp Google yardımı olmadan bu işi çözebilirler.

kürtçe yaşam nasıl kullanılır?

kürtçe yaşam nedir?

Kürtçe Yaşam Anlamı Nedir?

Kürtçede yaşam kelimesinin anlamı 3 şekildedir. Bunlar sırasıyla:

1-) Jîn

2-) Jiyar

3-) Heyat

TÜRKÇE ALFABESİNE GÖRE OKUNUŞU: Jin

KURMANCÎ ALFABESİNE GÖRE YAZILIŞI: Jîn

BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Sözlük Ne Demektir?

******************************************************

POPÜLER ÇEVİRİLERİMİZ: 

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kürtçe Yaşam Ne Demektir?