e
sv

Muğdat Çelik Maaşı

Muğdat Çelik maaşı ne kadardır? gibi soruları soran ziyaretçilerimize kolaylık olsun diye Muğdat Çelik Maaşı başlıklı makalemizde Müğdat Çelik aldığı para ücreti hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sayede makalemizde Muğdat Çelik futbolda ne kadar kazanıyor sorusunu öğrenmiş olacaksınız.
muğdat çelik maaşı nedir
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aslen Kürt sporcular arasında yer alan Muğdat Çelik hakkında araştırmalar yapıp Muğdat Çelik maaşı ne kadardır? gibi soruları soran ziyaretçilerimize kolaylık olsun diye Muğdat Çelik Maaşı başlıklı makalemizde Müğdat Çelik aldığı para ücreti hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sayede makalemizde Muğdat Çelik futbolda ne kadar kazanıyor sorusunu öğrenmiş olacaksınız.

Muğdat Çelik Maaşı

Diyarbakır asıllı Mersin doğumlu Muğdat Çelik, 2018 yılında Galatasaray ile 1+1 yıllığına anlaşmaya varmıştır. Futbol yaşamına Kuvayi milliye altyapısında başlayan Muğdat, oyun bilgisi, hızı ve hırsı ile birçok futbolsever tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Galatasaray’a transferi konusunda merak edilen sorulardan olan Muğdat çelik maaşı olarak 2 milyon lira sabit ücretin yanı sıra Süper Lig Ve UEFA maçlarında da ekstra ücret ödenecektir. İmza parasının 500 bin lira olarak açıklandığını ve 2018-19 yılı itibari ile Galatasaray formasını terleteceği bilinmektedir.

Muğdat Çelik Maaşı Ne Kadardır?

Akhisar spor ile gösterdiği üstün performansını Galatasaray’a transfer olarak gösteren Muğdat çelik, orta saha ve forvet mevkilerinde görev yapmasıyla çok yönlü bir oyun sergilemektedir. 2012-13 yılında 2.ligde gol krallığı yaşaması da kariyerini etkileyen önemli dönüm noktalarından sayılabilir. Alt liglerde birçok takımda görev yapan Muğdat, Galatasaray ile anlaşarak futbol aklını üst seviyelere çıkarmıştır.

muğdat çelik maaşı nedir

muğdat çelik maaşı ne kadardır

Muğdat Çelik Hakkında Bilgiler

Birçok takımda görev yapmış ve taraftarın sevgilisi olmuş Muğdat Çelik, mücadele gücü, oyun zekası ve tekniği ile göz doldurmaktadır. Kanat ve forvet gibi birçok mevkide görev yapan Muğdat Çelik, her iki ayağına da kullanabilmektedir. Akhisar spor ile Türkiye Kupasını kaldırmasının yanı sıra maçın oyuncusu seçilmiş ve kupayı kazanma adına büyük sorumluluklar üstlenmiştir. Muğdat çelik fiyat konusunda uygun miktarlara Galatasaray ile anlaşarak hayallerini gerçekleştirmiştir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Muğdat Çelik Maaşı