e
sv

Kürtçe Bağımsızlık Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..
kürtçe bağımsızlık çevirisi
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kürtçe çeviriler il hayatınıza renk katmak isterseniz Kürtçe Bağımsızlık Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemiz tam size göre! Kürtçe dili belli bir kesim tarafından hem ülkemizde hem de dünyanın bazı yerlerinde konuşulmakta olan bir dildir. Kürtçe dilini öğrenmek isteyenler bu dil zor öğrenilen bir dil olduğu için Kürtçe’yi öğrenme konusunda zorlanacaklarını düşünebilirler. Ancak püf noktasını bildikten sonra Kürtçe dilini de kolayca öğrenebildiklerini göreceklerdir. Kürtçe de bazı harfler gırtlaktan, kalın ve açık olarak okunduğu için konuşurken zorlanabilirsiniz ama zamanla bu konuda kendinizi geliştirdikçe ve pratik yaptıkça Kürtçe’yi öğrenebildiğinizi fark edeceksiniz. Kürtçe’yi öğrenmek için Kürtçe öğrenme teknikleri olarak bu dilin tekniğini öğrenmek için bir uzmandan yardım almanız bu dili öğrenmede daha etkili bir yol olsa da ülkemizde Kürtçe eğitimi veren bir merkez olmadığı için kursa gitme şansınız ne yazık ki olamamaktadır.

Kürtçe dilini öğrenmek için yapabilecekleriniz arasında birinci seçenecek eğer yakınınızda Kürtçe dilini konuşan tanıdıklarınız varsa onlardan birebir Kürtçe öğrenebilirsiniz. Bunun dışında internetten dil eğitimi veren sitelerden Kürtçe’yi öğrenmeniz mümkündür. Kürtçe Türkçe çeviri sitelerine giriş yaparak bu sitelerde Kürtçe dilini pratik bir şekilde öğrenmeniz mümkün olabilir. Bu sitelerde kelimelerin karşılığı dışında, günlük Kürtçe konuşma kalıplarını, gramer bilgisini ve daha pek çok Kürtçe dili ile ilgili bilgiler öğrenebilirsiniz. Bu konuda Kelime öğrenme metodu ile Kürtçe öğrenme etkili olabilir. Çünkü Kürtçe dilinde kelime ile çok şey anlatıldığı için cümle kurmaya bile gerek kalmadan Kürtçe bilen bir kişi bir kelime ile ne denildiğini kolayca anlar.

Kürtçe Bağımsızlık Ne Demektir?

Normal günlük olarak konuşmalarda ya da farklı yerlerde kullanılmak üzere “bağımsızlık” kelimesinin Kürtçe kelime olarak ne anlama geldiği konusunda makalemizde bu konuda yazımızın sonlarına doğru bilgi bulabilirsiniz. Google arama motorunda çeviri hizmeti de sizlere bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Buradan istediğiniz kelimenin ismini yazarak Kürtçe karşılığını kolayca öğrenebilirsiniz. Kürtçe çeviriler olarak sadece cümle olarak değil bu abğlamda aynı zamanda kelime araması da yaptırabilirsiniz.

Kürtçe olarak merak ettiğiniz tüm kelimelerin anlamlarını Türkçe’den Kürtçe’ye çeviri yapan sitelerde bulabilirsiniz. Bu sitelerden giriş yaparak Kürtçe kelimeleri kolayca ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eskiden bir konu hakkında bilgi edinmek ya da dil öğrenmek için ansiklopedi ya da çeşitli dil kitaplarından yardım alınmak durumundaydı. Günümüzde internet teknolojisinin hayatımıza girmesiyle birlikte bilgiye anında ve hızlı olarak ulaşmanın kolaylığı yaşanmaktadır. İnternet bu konuda adeta bulunmaz bir nimet olmaktadır. Sizler de dil öğrenmek için internet üzerinden dil öğreten sitelere giriş yaparak istediğiniz dili kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kürtçe dilini öğrenmek isteyen kişiler de bu sitelerden giriş yaparak Kürtçe dilini kolay bir şekild eöğrenebilirler. Bu siteler tamamen ücretsiz ve aynı zamanda üyelik zorunluluğu bulunmayan sitelerdir. Bu sitelere giriş sağlayarak sizler de kolayca Kürtçe dilini öğrenmenin zevkini yaşayabilirsiniz.

Kürtçe Bağımsızlık ne demek? hakkında kısa bilgiler verdikten sonra Kürtçe Bağımsızlık Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makallemizin diğer konularına geçelim.

kürtçe bağımsızlık çevirisi

kürtçe bağımsızlık ne demektir

Kürtçe Bağımsızlık Anlamı

İnternet doğru kullanıldığında kişinin hayatına önemli şeyler katmaktadır. “ Bir dil bir insandır” sözü gereği kendini geliştirmek isteyen ve dil öğrenme konusunda istekli olan kişiler için internetten dil öğrenme oldukça etkili bir yoldur. Kürtçe sözler olarak burada yeni bir kelime öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Türkçe  kelime olarak “bağımsızlık kelimesinin Kürtçe  karşılığının ne anlama geldiğini öğrenmek isteyenler Kürtçe bağımsızlık çevirisi olarak aramalarını yaptırabilirler. Kürtçe olarak “bağımsızlık” kelimesinin anlamı şudur;

serxwebuné

Kürtçe kelimelr yazılırken ve okunurken farklıdırlar. Bu açıdan Kürtçe bir kelime yazılırken aynı şekilde okunmayacığını bilmelisiniz. Bu kelimede”x” harfi gırtlaktan çıkarılarak “h” sesi ile okunur.

Kürtçe Bağımsızlık kelime kökeni hakkında biraz faydalı açıklamalar yazdıktan sonra Kürtçe Bağımsızlık Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makallemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Bağımsızlık ne demektir? hakkında kısa bilgiler verdikten sonra Kürtçe Bağımsızlık Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makallemizin diğer konularına geçelim.

TÜRKÇE ALFABESİNE GÖRE OKUNUŞU: Serğebun

KURMANCÎ ALFABESİNE GÖRE YAZILIŞI: Serxwebun

BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Seni Seviyorum Ne Demektir?

******************************************************

POPÜLER ÇEVİRİLERİMİZ: 

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kürtçe Bağımsızlık Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı