e
sv

Kürtçe Başarı Ne Demektir? Kürtçe Çeviri

Kürtçe başarı kelimesinin anlamı nedir? diye soran ziyaretçilerimize bu kelimeyi kısaca anlatacak olursak, Kürtçede kullanılan önemli kelimeler arasında yer alan kelimemiz, birçok anlama gelmektedir. Bununla beraber birçok değişik şekilde söylenilmektedir.
kürtçe başarı ne anlama geliyor
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kürtçe çeviri alanında yer alan Kürtçe Başarı Ne Demektir? Kürtçe Çeviri makalemiz ile bugün sizlere Türkçeden Kürtçeye çeviride kullanılan Başarı kelimesinin anlamını açıklayacağız. Kürtçe Başarı ne demektir? sorularını soran üyelerimize de bir bilgilendirme makalesi olmuş olacaktır.

Kürtçe sözler arasında sıklıkla yer alan Başarı kelimesi çeşitli anlamlar içermektedir. Bizler bu makalemizde sizlere en kolay şekilde kürtçe öğrenmeyi öğretirken, nasıl kürtçe öğrenebilirim? sorularınızı da gidermenize yardımcı olacağız. En sevilen kürtçe kelimeler arasında yer alan Kürtçe başarı kelimesi ile sizlerde kısa sürede kürtçe kelimeler öğrenmeye başlayabilirsiniz. Kürtçe Başarı Ne Demektir? makalemize kısaca şimdi değinelim.

 

Kürtçe Başarı Ne Demektir?

Kürtçe Başarı Ne Demektir? cümlesi ile kısa sürede sizlerde Kürtçe başarı ne demektir? soruları ile karşımıza çıkan üyelerimiz için birer bilgilendirme makalesi olan bu paylaşımımız ile sizlerde kısa sürede bilgilendirici kelimeler öğrenebilirsiniz. En büyük kürtçe çeviri sitesi alanında yer alan sitemiz ile en büyük kürtçe çeviriler paylaşmaktayız. Kürtçe paylaşımlarımız ile sizlere kolayca kürtçeyi öğretmeyi hedefliyoruz.

Kürtçe Başarı birçok anlama gelmektedir. Bizler kronolojik olarak hepsini makalenin sonunda paylaşacağız böylece sizlerde Kürtçe çeviri alanında bilgilendirici bir makale okumuş olursunuz.

 

Kürtçe Başarı Kelime Kökeni

Kürtçe başarılı kelimeler arasında yer alan bu kelimemiz ile sizlerde kürtçe başarı kelimesinin çevirisini öğrenmiş oalcaksınız. Kürtçe başarısı çevirisi ile türkçe kürtçe çeviri alanında önemli bilgiler elde edeceğiniz gibi sitemizi takipte kalarak kısa sürede kürtçe sözler ve kürtçe eğitim alabilirsiniz.

Kürtçe çeviri kelimeleri arasında önemli bilgiler verecek bu makale ile sizlerde kolay yoldan kürtçe öğrenme tekniklerini öğrenebilirsiniz. Böylece öğrendiğiniz kürtçe bilgiler sayesinde kısa sürede kürtçe şiirlerde okuyabilirsiniz. Kürtçe şiirlerini anlamanıza da yardımcı olabileceğiz projelerimiz ile derslerimizi takip ettiğiniz takdirde kısa yoldan kürtçe öğrenebilirsiniz.

kürtçe başarı ne anlama geliyor

kürtçe başarı çevirisi

Kürtçe Başarı Anlamı

Kürtçe başarı kelimesinin anlamı nedir? diye soran ziyaretçilerimize bu kelimeyi kısaca anlatacak olursak, Kürtçede kullanılan önemli kelimeler arasında yer alan kelimemiz, birçok anlama gelmektedir. Bununla beraber birçok değişik şekilde söylenilmektedir.

Sırasıyla biz bu cümleleri yazacak olursak, Türkçe’den Kürtçeye başarı kelimesini çevirirken şu kelimeler ile karşılaşmaktayız:

1-) Serfîrazî

2-) Miyaserî 

4-) Helketin 

5-) Serkevtin

6-) Serketin 

7-) Serfinazî 

8 -) Serefrazî 

Kürtçeden Türkçeye Google yardımı ile çeviri yaparken sıklıkla kullanılan Başarı kelimesi Serfîrazî kelimesidir.

TÜRKÇE ALFABESİNE GÖRE OKUNUŞU: Serfırazi

KURMANCÎ ALFABESİNE GÖRE YAZILIŞI: Serfirazî

BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Sözlük Ne Demektir?

******************************************************

POPÜLER ÇEVİRİLERİMİZ: 

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Kürtçe Cehennem Ne Demektir? Kürtçe Kelimeler | Kundir
  6 sene önce

  […] BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Başarı Ne Demektir? Kürtçe Çeviri […]

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Kürtçe Başarı Ne Demektir? Kürtçe Çeviri