e
sv

Kürtçe Ekonomist Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..
kürtçe ekonomist çevirisi
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kürt dilleri arasında iyi iletişim sağlamak için, kürtçeyi iyi bilmek gerekiyor Kürtçe Ekonomist Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizde çeşitli kürtçe kelimeler öğrenebilirsiniz. Kürtçe dili öğrenme istek ve çabasında olanlar bu dili öğrenme konusunda başvuracakları yöntemler olarak etkili ve tek yol gibi gözüken interneti tercih edebilirler. Çünkü  Kürtçe dünya dilleri arasında sık konuşulan bir dil olmadığı için Kürtçe dilini öğretecek bir dil kursu da yaygınlaşmamıştır. Ülkemizde de Kürtçe dil eğitimi veren kurs sayısı olmadığı için Kürtçe öğrenmek isteyenlerin tek yolu internettir. İnternette dil eğitimi veren siteler vasıtasıyla Kürtçe öğrenmek isteyen kişiler Kürtçe’yi bu yolla öğrenebilirler. Online olarak çeviri hizmeti veren bu siteler sizlere Kürtçe’yi en iyi şekilde öğrenmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Kürtçe dilini öğrenmek isteyen kişiler öncelikle bu dilin diğer dillere göre öğrenilmesi zor olan bir dil olduğunu bilmeleri gerekir. Kürtçe’deki telafuz kişileri biraz zorlasa da zamanla ve gayretle Kürtçe öğrenme azmi olanlar bu zorluğu aşacaktır. Kürtçe öğrenme teknikleri olarak Kürtçe’nin temel tekniğini öğenmek isteyenler bu sitelere yönelebilir ve buralardan Kürtçe’yi öğrenebilirler. Kürtçe öğrenme tekniği olarak farklı öğrenme teknikleri bulabilirsiniz. Bazı sitler ileri düzey Kürtçe öğrenim desteği verirken, bazı siteler daha kolay bir şekilde Kürtçe’yi öğrenmeniz için basit günlük hayatta kullanılabilecek şekilde Kürtçe dil eğitimi vermektedir. Durumunuz agöre ve amacınıza göre bu sitelerden birini tercih ederek Kürtçe öğrenmeye siz de başlayabilirsiniz.

İnternet aracılığı ile Kürtçe öğrenmek için Türkçe Kürtçe çeviri Google olarak aramanızı yapabilir ve buradan Kürtçe olarak merak ettiğiniz kelimelerin anlamını öğrenebilirsiniz. Kürtçe kelime bilgisi dil bilgisi ve kurallardan daha önemli olduğu için Kürtçe öğrenmek isteyenler ve ilk defa bu dili öğrenmeye başlayanlar için kelime ezberlemek yerinde olacaktır.

Kürtçe olarak “ekonomist” kelimesinin anlamı ve Kürtçe ekonomist nasıl denir sorusunu cevabı yazımızın devamındadır. Yazımızı sonuna kadar okursanız kelimenin anlamını öğrenebilirsiniz.

Kürtçe Ekonomist Ne Demek?

Dünyada azınlıklar tarafından tercih edilen ve konuşulan Kürtçe dili çok kullanılan bir dil olmadığı için Kürtçe sözlük konusunda imkanlar kısıtlı kalmaktadır. Kürtçe öğrenmek isteyen kişiler kurs olmadığı için kurslara da başvuramayacaları için Kürtçe öğrenmek için tek alternatif yolu online olarak Kürtçe dilini öğrenmek kalıyor.

Kürtçe dilini öğrenmek isteyen kişiler internette dil eğitimi veren sitelere giriş yaparak Kürtçe dilini buralardan öğrenebilirler. Kürtçe’de belirttiğimiz gibi kelime bilgisi oldukça önemli olduğu için Kürtçe öğrenmeye ilk defa başlayanlar Kürtçe kelime ezberi yapabilirler. Kürtçe çeviri sitelerine giriş yaparak pek çok kelimenim Kürtçe olarak karşılığını ve kullanım amaçlarını bu siteler vasıtasıyla öğrenebilirsiniz.

Kürtçe öğrenmek içim size bu konuda online olarak destek veren Kürtçe çeviriler konusunda sizlere yardımcı olan siteler sizlere bu anlamda büyük destek sağlayabilirler. Bu sitelere giriş için herhangi bir giriş ücreti de talep edilmediği için kolaylıkla bu sitelere giriş yapabilir ve Kürtçe öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Kürtçe Ekonomist ne demektir? hakkında kısa bilgiler verdikten sonra Kürtçe Ekonomist Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makallemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Ekonomist Kelime Kökeni

Kürtçe olarak ekonomist kelimesinin yaygın kullanış biçimi ve nerede nasıl kullanıldığı Türkçe Kürtçe çeviri hizmeti veren sitelerde yer almaktadır. Bu siteleri ziyeret ederek merak ettiğiniz kelimeyi yazarak Kürtçe karşılığını hemen öğrenebilirsiniz.

Kürtçe olarak merak ettiğiniz herhangi bir kelimenin Kürtçe karşılığı dışında, cümle içinde nasıl kullanıldığı, nasıl okunması gerektiği gibi konularda da sizlere bilgi verilmektedir. Böylece geniş kapsamlı olarak çeviri hizmetinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Kürtçe Ekonomist kelime kökeni hakkında biraz faydalı açıklamalar yazdıktan sonra Kürtçe Ekonomist Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makallemizin diğer konularına geçelim.

kürtçe ekonomist çevirisi

kürtçe ekonomist ne demek

Kürtçe Ekonomist Anlamı

Kürtçe olarak “ekonomist” kelimesinin anlamı şu şekildedir:

Aborizan

Kürtçe kelimeler yazıldığı gibi okunmadıkları için okunuşları konusunda da destek almanız gerekir. Bu şekilde Kürtçe okunuşlara da dikkat ederek Kürtçe’yi doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kürtçe Ekonomist ne demektir? hakkında kısa bilgiler verdikten sonra Kürtçe Ekonomist Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makallemizin diğer konularına geçelim.

 

TÜRKÇE ALFABESİNE GÖRE OKUNUŞU: Aborızan

KURMANCÎ ALFABESİNE GÖRE YAZILIŞI: Aborizan

BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Seni Seviyorum Ne Demektir?

******************************************************

POPÜLER ÇEVİRİLERİMİZ: 

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kürtçe Ekonomist Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı