e
sv

Kürtçe Günah Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..
kürtçe günah çevirisi
avatar

Kundir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sitemize günlük olarak yayınlanan kürtçe çevirilerin bugünkü başlığı Kürtçe Günah Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalesi olacaktır. Faşistler tarafından Kürtçe bir dil mi değil mi tartışmaları süre dursun, birçok kişi günlük hayatında Kürtçe konuşmak zorunda kalıyor. Sadece özel sebeplerden dolayı değil, artık televizyonda Kürtçe yayın yapan kanalların varlığından dolayı kişiler hem basın & yayın organlarını takip ederken hem de işe girerken zaman zaman Kürtçe bilmek zorunda… Bu durumda birçok kişi çeşitli sebeplerden dolayı Kürtçe öğrenmeye çalışıyor.

Yeni başlayanlar için zor bir dil olarak kabul edilse de doğru Kürtçe öğrenme tekniği ile çalışıldığında oldukça basit bir dil olduğu görülebilir. Çok kolay öğreniliyor demek pek mümkün olmasa da Kürtçe öğrenmek isteyen kişilerin diğer tüm dünya dillerini öğrenmeye çalışan kişiler gibi günlük çalışması, bu dili hayatında kullanması öğrenmeyi hızlandırıyor ve daha kolay bir hale getiriyor.

İnternet sitelerinde Kürtçe öğrenme teknikleri konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu tekniklerin en etkilisi ise kelime öğrenme metodu ile çalışmak. Yani gramer vb. bilgiler yerine önce Kürtçe çeviri sitelerinde vakit geçirerek bu sitelerden Kürtçe kelimeler öğrenmek… Böylece kendinizi ifade etmeniz ve Kürtçe’yi çat pat da olsa anlamanız oldukça kolay bir hal alıyor.

Kürtçe kelimeleri öğrenirken öncelikle günlük hayatınızda en çok kullanmanız gerekecek olan kelimeleri öğrenerek işe başlayın. Ardından daha genel kültür seviyesi sayılabilecek kelimeleri öğrenirsiniz. Eğer Kürtçe günah nasıl denir merak ediyorsanız bu yazımızda merak ettiğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Kürtçe Günah Ne Demektir?

İnternet, dil öğrenirken kişilere büyük kolaylık sunar. İnternette çok az insanın kullandığı diller hakkında bile çeviri yapmak, o dilleri öğrenebileceğiniz videolar bulmak mümkün. İnternetten dil öğrenmek isteyen birçok kişi Kürtçe öğrenme setleri ve videoları hakkında araştırma yapıyor. Bunların yanı sıra Kürtçe çeviriler kısmında vakit geçirerek hemen Kürtçe kelimeleri öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Bazı kişiler yeterli bütçeyi ayıramamaktan dolayı Kürtçe öğrenmeyi erteliyor. Fakat internette bulunan Türkçe Kürtçe çeviri Google sitelerinde Kürtçe öğrenmek için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Ekonomik olarak da sizlere fırsat sağlayan bu sitelerde üye dahi olmadan hemen “ara” kısmını kullanarak merak ettiğiniz kelimelerin Kürtçe günah çevirisi gibi aratarak bulabilirsiniz.

Kürtçe günah ne demektir? hakkında kısa bilgiler verdikten sonra Kürtçe Günah Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makallemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Günah Kelime Kökeni

Kürtçe günah kelimesi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sizler için araştırdık ve bu başlık altında bir araya getirdik. Bu yazıyı okuduğunuzda günah kelimesinin Kürtçe karşılığı konusunda bilgi sahibi olabilir, Kürtçe kendinizi ifade etmeniz gereken noktalarda bu kelimeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu sitelerde sadece kelimenin yazılışı ile ilgili bilgiler yok. Aynı zamanda cümle içinde kullanılışı gibi konuşurken, yazarken, Kürtçe öğrenirken çok işinize yaracak pek çok bilgi mevcut. Bu yüzden sıradan bir Kürtçe sözlük tarafından sizlere sunulmayan imkanların kat kat fazlası bu sitelerde var. Birçok kişi daha hızlı ve daha güncel bilgi olmasından dolayı artık sözlük yerine bir elektronik sözlük olarak kabul edebileceğiniz Kürtçe çeviri siteleri kullanıyor.

Kürtçe günah kelime kökeni hakkında biraz faydalı açıklamalar yazdıktan sonra Kürtçe Günah Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makallemizin diğer konularına geçelim.

Kürtçe Günah Anlamı

Kürtçe dili, bölgelerine göre farklı kullanımlar gösterebilen bir dil. Bu nedenle bir sözcük arattığınızda Kürtçe günah kelimesinin anlamı olarak birçok farklı kullanım karşınıza çıkıyor. Bunlardan en yaygın ve en güncel olanlarını Kürtçe çeviri sayfaları sizler için araştırıp bilgi olarak sizlere sunuyor.

Kürtçe günah kelimesi araştırıldığında aslında Türkçe’deki kullanımına çok benzer bir kullanımının olduğu görülüyor. Çünkü arada sadece 2 harf fark var! Kürtçe’de yaygın olarak kullanılan günah kelimesi karşılığı “guneh” Bu kullanımın yanı sıra Kürtçe konuşan bazı kişiler “binas” şeklinde de Kürtçe günah çeviri kelimesini kullanıyor.

Kürtçe Günah Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı makalemizin sonuna gelirken ücretsiz kürtçe dersler olarak paylaştığımız ve kürtçe kursların yerine geçecek olan birbirinden faydalı önemli kürtçe çeviriler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

TÜRKÇE ALFABESİNE GÖRE OKUNUŞU: Guneh

KURMANCÎ ALFABESİNE GÖRE YAZILIŞI: Gûneh

BENZER ÇEVİRİ: Kürtçe Seni Seviyorum Ne Demektir?

******************************************************

POPÜLER ÇEVİRİLERİMİZ: 

Yaptığımız çevirilerde bulduğunuz hataları veya kelimelerin eş anlamlarını, benzerlerini bize bildirmek için yorum kısmından yazıp eksikliklerimizi-hatalarımızı düzeltebilirsiniz..

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kürtçe Günah Ne Demektir? Çevirisi Anlamı ve Karşılığı